Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

İkametgah

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
extravaganza

İkametgah

Mesaj gönderen extravaganza » Çrş Tem 10, 2019 5:22 pm

Merhaba arkadaşlar,
ben Paderbornda yurtta kalıyorum. Çok yakın zamanda arkadaşım da buraya gelecek fakat henüz kalacak yer bulamadı. Odam birisiyle kalmaya müsait. Benimle kalsa Anmeldung için de benim adıma olan yurt kontratını verse, beraber yaşıyoruz dese problem olur mu?

WG lerde ya da iki kişinin tuttuğu evlerde Anmeldung nasıl oluyor, kimin adına düzenlenmiş kontrat gösteriliyor? Cevap verirseniz çok sevinirim!

yaris

Re: İkametgah

Mesaj gönderen yaris » Cmt Tem 27, 2019 1:35 pm

Merhaba ben de paderbornda yurda başvurdum 1 ay önce. Size cevap ne zaman geldi?

yaris

Mesaj gönderen yaris » Cmt Tem 27, 2019 1:36 pm

extravaganza yazdı: Çrş Tem 10, 2019 5:22 pm Merhaba arkadaşlar,
ben Paderbornda yurtta kalıyorum. Çok yakın zamanda arkadaşım da buraya gelecek fakat henüz kalacak yer bulamadı. Odam birisiyle kalmaya müsait. Benimle kalsa Anmeldung için de benim adıma olan yurt kontratını verse, beraber yaşıyoruz dese problem olur mu?

WG lerde ya da iki kişinin tuttuğu evlerde Anmeldung nasıl oluyor, kimin adına düzenlenmiş kontrat gösteriliyor? Cevap verirseniz çok sevinirim!
Merhaba ben de paderbornda yurda başvurdum 1 ay önce. Size cevap ne zaman geldi?

extravaganza

Mesaj gönderen extravaganza » Cmt Tem 27, 2019 1:52 pm

Merhaba ben gecen sene Haziranda başvurmuştum, ağustos sonunda cevap geldi