Giris yapamayanlarin dikkatine
  • Sifremi unuttum özelligini kullanarak yeni sifre talebinde bulunmalisiniz.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tiklayip, yeni sifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni sifre ile giris yapin.
    • Yeni sifre belirlemek icin giris yaptiktan sonra buraya tiklayin
  • Mail adresi güncel olmadigi icin maili alamayanlar bu baslik altinda cözüme ulasabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, sikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

İkametgah

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
extravaganza

İkametgah

Mesajgönderen extravaganza » Çrş Tem 10, 2019 5:22 pm

Merhaba arkadaşlar,
ben Paderbornda yurtta kalıyorum. Çok yakın zamanda arkadaşım da buraya gelecek fakat henüz kalacak yer bulamadı. Odam birisiyle kalmaya müsait. Benimle kalsa Anmeldung için de benim adıma olan yurt kontratını verse, beraber yaşıyoruz dese problem olur mu?

WG lerde ya da iki kişinin tuttuğu evlerde Anmeldung nasıl oluyor, kimin adına düzenlenmiş kontrat gösteriliyor? Cevap verirseniz çok sevinirim!
yaris

Re: İkametgah

Mesajgönderen yaris » Cmt Tem 27, 2019 1:35 pm

Merhaba ben de paderbornda yurda başvurdum 1 ay önce. Size cevap ne zaman geldi?
yaris

Mesajgönderen yaris » Cmt Tem 27, 2019 1:36 pm

extravaganza yazdı:
Çrş Tem 10, 2019 5:22 pm
Merhaba arkadaşlar,
ben Paderbornda yurtta kalıyorum. Çok yakın zamanda arkadaşım da buraya gelecek fakat henüz kalacak yer bulamadı. Odam birisiyle kalmaya müsait. Benimle kalsa Anmeldung için de benim adıma olan yurt kontratını verse, beraber yaşıyoruz dese problem olur mu?

WG lerde ya da iki kişinin tuttuğu evlerde Anmeldung nasıl oluyor, kimin adına düzenlenmiş kontrat gösteriliyor? Cevap verirseniz çok sevinirim!
Merhaba ben de paderbornda yurda başvurdum 1 ay önce. Size cevap ne zaman geldi?
extravaganza

Mesajgönderen extravaganza » Cmt Tem 27, 2019 1:52 pm

Merhaba ben gecen sene Haziranda başvurmuştum, ağustos sonunda cevap geldi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir