Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ziraat mühendisliği.

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
EYldrn

Ziraat mühendisliği.

Mesaj gönderen EYldrn » Cum Nis 12, 2019 11:10 am

Herkese selamlar.
Ben Türkiye'de ziraat mühendisliği okuyorum. Almanyada ziraat mühendisliğini çok merak ediyorum. Galiba bölüm orda da varmış. İş imkanları nasıl?
Türkiye'den mezun olup gelince iş bulunabilir mi? Veya Almanya'da aynı bölüme geçip eğitim alabilir miyim?
Bilgi verirseniz sevinirim.

hakanmetn

Re: Ziraat mühendisliği.

Mesaj gönderen hakanmetn » Çrş Eki 16, 2019 12:26 pm

Hala ilgileniyorsanız yazayım. Ben de. BİTKİ KORUMA mezunuyum ve bir yıla yakın süredir dil ile felan ilgilendim. Dün de vizem geldi. Orada Master yapacağım her şey yolunda giderse. Sorunuza cevap olarak, evet eğitim olarak devam edebilirsiniz.

reall

Mesaj gönderen reall » Çrş Ağu 19, 2020 9:51 am

hakanmets dostum hala aktifsen cevap verebilir misin ? Bende bitki koruma okuyorumda tecrübelerini paylaşırsan çok güzel olur. Cevabını bekliyorum.

reall

Mesaj gönderen reall » Çrş Ağu 19, 2020 9:53 am

hakanmetn yazdı: Çrş Eki 16, 2019 12:26 pm Hala ilgileniyorsanız yazayım. Ben de. BİTKİ KORUMA mezunuyum ve bir yıla yakın süredir dil ile felan ilgilendim. Dün de vizem geldi. Orada Master yapacağım her şey yolunda giderse. Sorunuza cevap olarak, evet eğitim olarak devam edebilirsiniz.
Ve acaba hangi üniversiteye başvurdun ? kaç ortalam vesaire

hakanmetn

Mesaj gönderen hakanmetn » Cmt Eyl 05, 2020 10:51 am

Mustafa Kemal Üniversitesi'nden mezun oldum. DSH Dil sınavını da 1 ay önce geçtim.
2.92 ile mezun olmuştum.
Şimdi başvuru sonuçlarımı bekliyorum.
Eğer ulaşmak istersen buradan yazabilirsin.
+491627942700