Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

dil kursu

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
pirate

dil kursu

Mesaj gönderen pirate » Cmt Ara 06, 2008 2:24 pm

merhaba arkadaslar, benim sorum su Essen Duisburg univ. basvuru yapmayi dusunuyorum eger buradan kabul alirsam orad mi dil kursuna gitmek zorundayim yoksa almanyanin baska sehrinde almanca kursuna gidebilirmiyim bu herhangi bir sorun yaratir mi?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

dil kursu

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Ara 06, 2008 3:13 pm

Merhaba Duisburg - Essen\'den kabul alirsan bu universitenin kendi bunyesindeki dil kursu IKS\'ye basvuru yapmaya hak kazanirsin..Ki bu dil kursu universite bunyesinde ve bir cok avantajin oluyor,universite ogrencisi statusunde gozukuyorsun..
Baska bir sehirde de gidebilirsin kursa; ancak senden istenilen DHS sinavina gene Duisburg-Essen Uni\'sinde girmek zorundasin..Bu sinav tarihine kadar baska bir sehirde girebilirsin ( Eyalet Degil )..Ancak gidecegin kurs ozel bir kurs olacaktir ve bircok avantajdanda mahrum kalirsin..
Bakiniz :
http://deutsch.byethost6.com/news.php?readmore=7
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

asliece83

dil kursu

Mesaj gönderen asliece83 » Sal Ara 09, 2008 6:20 pm

selam ben 2009 eylulde almanyada bikac ayligina dil kursuna gitmek ayni zamanda unv arastirmak istiyorum. hamburg yada bremeni dusunuyorum. onerebileceginiz sehirler, unv kurslari yada ozel kurslar varmi? ayrintili bilgisi olan varsa yardimci olsun sevinirim:)