Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Siegen NRW konaklama bilgi

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Masterkomm

Siegen NRW konaklama bilgi

Mesaj gönderen Masterkomm » Sal Mar 19, 2019 7:42 pm

Selamlar.

Nisan'da Siegen'de master'a başlıyorum. Yurt çıkmadı. Özel yurtlara bakıyorum. Buradaki özel yurtlar vd. konaklama imkanları hakkında bilgisi olan birisi yazarsa sevinirim. Mesela "Wohnpark Wildrose" nasıldır? "City Campus Siegen" gerçekten yorumlardaki kadar kötü mü(depozitolarını almakta sorun yaşayanlar olmuş)? Başka seçenekler neler. WG deneyimim var ona da bakıyorum ancak gelene kadar ayarlamamın zor olduğunu biliyorum.

aycayildirim

Re: Siegen NRW konaklama bilgi

Mesaj gönderen aycayildirim » Sal Mar 19, 2019 9:08 pm

Masterkomm yazdı: Sal Mar 19, 2019 7:42 pm Selamlar.

Nisan'da Siegen'de master'a başlıyorum. Yurt çıkmadı. Özel yurtlara bakıyorum. Buradaki özel yurtlar vd. konaklama imkanları hakkında bilgisi olan birisi yazarsa sevinirim. Mesela "Wohnpark Wildrose" nasıldır? "City Campus Siegen" gerçekten yorumlardaki kadar kötü mü(depozitolarını almakta sorun yaşayanlar olmuş)? Başka seçenekler neler. WG deneyimim var ona da bakıyorum ancak gelene kadar ayarlamamın zor olduğunu biliyorum.
Merhaba, konuyu takip amacıyla yazıyorum, ileride işime yarayabilir... Ben de 27 Mart'ta Siegen'e gidiyorum lisans eğitimim için. Yurtların çıkması uzun sürdüğü için ben direkt WG'leri araştırmaya başladım. Bir sürü ilana mesaj attıktan sonra olumlu dönüşler aldım. Anca 27 Mart'tan sonra orada olacağımı anlattım, hatta bazılarına rezervasyon yapabiliyor musunuz diye bile sordum. Kişiden kişiye değişiyor bu, denemekte fayda var o yüzden.

Masterkomm

Re: Siegen NRW konaklama bilgi

Mesaj gönderen Masterkomm » Pzr Mar 24, 2019 1:06 am

wg arastiriyorum ben de. ama ozel veya studierenwerk yurtlar hakkinda tecrubesi olan yazsa guzel olur.