Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

aynı anda okuyup çalışmak

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
EkinKlsn

aynı anda okuyup çalışmak

Mesaj gönderen EkinKlsn » Çrş Oca 30, 2019 10:55 pm

Arkadaşlar öğrenci iken çalıştığınız işler yazabilir misiniz. Okul saatler ile çakışmıyor muydu bide hem üni hem iş zorluyor muydu yazarsanız sevinirim

kiss25

Re: aynı anda okuyup çalışmak

Mesaj gönderen kiss25 » Prş Oca 31, 2019 12:33 am

Garsonlukta yaptim, suan bir IT firmasinda ögrenci olarak calisiyorum werkstudent olarak. Saatleri genelde ayarliyoruz calisma saatleri esnek, evden calisma imkanimda var. Ama oldukca zorluyor haftada ortlama 13 saat calisiyorum isyerine mesafe var git gel yaklasik 1.5 saat falan sürüyor rahat. Belki daha düzgün üni sistemine alisamadigim icindir belkide suan cok agir derslerim oldugu icin, yetisemiyorum acikcasi hep sonradan geliyorum derslerde konu olarak. Mesela okulda übunglar sprechstundeler oluyor yapamadiklarini gidip sorup ögrenebiliyorsun bunlar icin genelde pek vaktim olmuyor. Böyle sprechstundelere gidip biraz cevre falan da yapabilirsin diye düsünüyorum ama dedigim gibi vakit olmadigi icin oda pek olmuyor. Almanlar bu isi cok iyi yapiyor, nasil yapiyorlar hala cözemedim, hayatlarini cok planli sekilde yürütme isini. Kisaca oldukca zor aslinda okurken calismak.
Arkadaslar ben erkegim =)

zAHo

Re: aynı anda okuyup çalışmak

Mesaj gönderen zAHo » Pzt Oca 18, 2021 12:50 am

kiss25 yazdı: Prş Oca 31, 2019 12:33 am Garsonlukta yaptim, suan bir IT firmasinda ögrenci olarak calisiyorum werkstudent olarak. Saatleri genelde ayarliyoruz calisma saatleri esnek, evden calisma imkanimda var. Ama oldukca zorluyor haftada ortlama 13 saat calisiyorum isyerine mesafe var git gel yaklasik 1.5 saat falan sürüyor rahat. Belki daha düzgün üni sistemine alisamadigim icindir belkide suan cok agir derslerim oldugu icin, yetisemiyorum acikcasi hep sonradan geliyorum derslerde konu olarak. Mesela okulda übunglar sprechstundeler oluyor yapamadiklarini gidip sorup ögrenebiliyorsun bunlar icin genelde pek vaktim olmuyor. Böyle sprechstundelere gidip biraz cevre falan da yapabilirsin diye düsünüyorum ama dedigim gibi vakit olmadigi icin oda pek olmuyor. Almanlar bu isi cok iyi yapiyor, nasil yapiyorlar hala cözemedim, hayatlarini cok planli sekilde yürütme isini. Kisaca oldukca zor aslinda okurken calismak.
Hocam ayıptır sorması saatlik ücret ne alıyorsunuz ?