Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Gesundheitszeugnis

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
nepharyl_

Gesundheitszeugnis

Mesaj gönderen nepharyl_ » Çrş Ara 05, 2018 1:42 pm

Merhaba,
Ben 8.3.2018de bu belgeyi aldim. Bugun, yani 9 ay sonra bi restorana basvurmak istiyorum ancak belgenin uzerinde ' diese Bescheinigung darf bei erstmaliger Aufnahme der Tatigkeit nicht alter als 3 Monate sein ' diye bir ibare var. 3 ayi gecmis bulunmakta. Belgeyi almak icin de 25 euro gibi bir para ödemistim. Bu belgeyi 25 euro verip tekrar mi almam lazim bu durumda, yoksa gesundheitsamt a gidip süre uzatmasi falan mi yapmak gerekiyor? Bir bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim.
Sevgiler,

selen

Re: Gesundheitszeugnis

Mesaj gönderen selen » Çrş Ara 05, 2018 2:01 pm

nepharyl_ yazdı: Çrş Ara 05, 2018 1:42 pm Merhaba,
Ben 8.3.2018de bu belgeyi aldim. Bugun, yani 9 ay sonra bi restorana basvurmak istiyorum ancak belgenin uzerinde ' diese Bescheinigung darf bei erstmaliger Aufnahme der Tatigkeit nicht alter als 3 Monate sein ' diye bir ibare var. 3 ayi gecmis bulunmakta. Belgeyi almak icin de 25 euro gibi bir para ödemistim. Bu belgeyi 25 euro verip tekrar mi almam lazim bu durumda, yoksa gesundheitsamt a gidip süre uzatmasi falan mi yapmak gerekiyor? Bir bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim.
Sevgiler,
yaniden almanız gerekiyor diye biliyorum.

nepharyl_

Re: Gesundheitszeugnis

Mesaj gönderen nepharyl_ » Prş Ara 06, 2018 11:54 am

evet bugun gidip sordum ve tekrar almak gerekiyormus. tesekkur ederim cevap icin. :)