Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Online Hesap Açan Bankalar

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ozcartman

Online Hesap Açan Bankalar

Mesaj gönderen ozcartman » Cum Kas 30, 2018 8:26 pm

Almanya'da N26 dışında şubeye gitmeden hesap açan banka var mı?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Online Hesap Açan Bankalar

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ara 01, 2018 4:51 pm

Hemen hemen bütün bankalar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman » Cmt Ara 01, 2018 7:10 pm

Physiker yazdı: Cmt Ara 01, 2018 4:51 pm Hemen hemen bütün bankalar.
çoğu yine de çıktı alıp postayla evrak göndermeni istiyor. bana fintiba ya da n26 gibi tamamen online hesap açan bir banka lazım. soruyu biraz eksik sormuşum sanırım.

Wolf123

Mesaj gönderen Wolf123 » Pzt Ara 03, 2018 5:40 pm

Sen şuan Almanya'da misin yoksa Türkiye mi? Şu yüzden sordum bi alman bankasında hesap açtırmak için ikametkah ve/veya vergi belgesi gerekiyor. Almanya'da ev tutup (oda ya da yurt falan da olur) bu tuttuğun evi resmi kurumlara bildirmeden bu belgeleri alamazsın. O yüzden almanya sınırları dışındayken banka hesabı açmak kolay iş değil. Almanya sınırları icindeysen de soruyu neden böyle sorduğunu anlamadim. Yani en yakın bankanın şubesine gidip 2 dk da acabilirsin.

ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman » Pzt Ara 03, 2018 9:59 pm

Wolf123 yazdı: Pzt Ara 03, 2018 5:40 pm Sen şuan Almanya'da misin yoksa Türkiye mi? Şu yüzden sordum bi alman bankasında hesap açtırmak için ikametkah ve/veya vergi belgesi gerekiyor. Almanya'da ev tutup (oda ya da yurt falan da olur) bu tuttuğun evi resmi kurumlara bildirmeden bu belgeleri alamazsın. O yüzden almanya sınırları dışındayken banka hesabı açmak kolay iş değil. Almanya sınırları icindeysen de soruyu neden böyle sorduğunu anlamadim. Yani en yakın bankanın şubesine gidip 2 dk da acabilirsin.
Ben Almanya'dayım Türkiye'deki bir tanıdığım bana sordu ben de bilmediğim için foruma yazdım.Teşekkür ederim cevaplar için.