Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

N26

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
rulman

Re: N26

Mesaj gönderen rulman » Pzt Ara 23, 2019 1:30 pm

Almanya'ya geleli 2 ay oldu arkadaşlar gelir gelmez N26 hesabı açtım bloke edilen param her ay sıkınıtısız yatıyor hiçbir ücret ve komisyon olmaksızın kullanıyorum. Schengen içerisinde her yerden para çekebiliyorsunuz gerçektem mükemmel bir banka. Ulusal Alman bankaları eyaletler arası geçişlerde bile sıkıntı çıkarırken N26 resmen çağ atlamış. Pek sık para yatırma işlemi yapmayacaksanız olabilecek en mantıklı çözüm bu bankadır bence. Buyrun ben de bir referans vereyim. erenb5525

yuzigu

Mesaj gönderen yuzigu » Cum Oca 31, 2020 2:16 pm

almanyadaki online bir banka. hesap açması 5 dakika sürüyor ve herşey online olarak işliyor. kimliğinizin kontrolü için online video call yapıyorlar ve bunu günün herhangi bir saatinde yapabiliyorsunuz(evet gecenin 3ünde yaptım ben). açılıştan ve işletimden hiç bir fee almıyorlar ve her ay 5 defaya mahsus olmak üzere istediğiniz atm den ücretsiz paranızı alabiliyorsunuz. kayıt olmak için referans linki : https://n26.com/r/yusufzig5329

tek sıkıntısı para yüklemek. hesabınıza sıksık para eklemek(nakit parayı hesaba eklemek) isterseniz başka bankalara yönelmenizi tavsiye ederim.

ayrıca almanyada bloke hesabınız varsa paranızı n26 hesabınıza aktarıp kullanabilirsiniz.

can_karayel

Mesaj gönderen can_karayel » Cmt Şub 01, 2020 4:38 pm

Yeşil pasaportu olanlar hesap açamıyor arkadaşlar, video görüşmesinde kabul etmediler. Destek hattına yazdım yine kabul etmediler. Sadece bordo pasaportu kabul ediyorlar. Haberiniz olsun.

Kullanıcı avatarı
eylulugvn

Mesaj gönderen eylulugvn » Prş Mar 12, 2020 8:20 pm

İşinize yararsa referans kodu: eylulbeg6982
deutsches bier ist gesünder als brokkoli :!:

thebuzzsaw

Mesaj gönderen thebuzzsaw » Pzr Mar 15, 2020 7:03 pm

Arkadaşlar selam
N26 da türk telefon numarasıyla hesap açtım, video onayını geçtim ama telefon pair edemiyorum çünkü bana bunlardan sms gelmiyor.
Log-in de olamıyorum uygulamaya telefondan çünkü onun için de sms ile güvenlik kodu yolluyorlar(daha pair etmediğim için) ve bu sms de gelmiyor bana
Böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç?

noone

Mesaj gönderen noone » Prş Mar 26, 2020 12:35 am

Arkadaşlar bende geçtiğimiz günlerde hesap açtım. Video aktivasyonunu yeşil pasaport ile yaptım bi sorun çıkmadı. (@can_karayel bilgine).
Kayıt olurken üç farklı kart sunuluyor. Şeffaf olan ücretsiz. Bana üç günde postayla geldi.
Sadece pasaport ile hesap açılımı yapmanız, işletim ve transfer ücretlerinin olmaması avantajlı.
Eğer hesabınaza elden para yatıracaksanız aylık enfazla 100€ ya kadar ücretsiz, üstü için %1,5 komisyon alıyor. ve 24 saat içinde en fazla 999€ yatırılabiliyor. Para yatırma işlemi Rewe, Müller vs. gibi marketlerde kasadan yapılıyor.Diğer bankalarda hesabı olan arkadaşlarınıza parayı verip hesabınıza havale yaptırabilirsiniz. Ayda 5 defa Eu daki tüm atm'lerden ücretsiz nakit çekimi yapılabilir.

Referans linki : https://n26.com/r/abdulhas7231
Referan kodu : abdulhas7231

Malcolm

Mesaj gönderen Malcolm » Cum Mar 27, 2020 9:06 pm

meov yazdı: Prş Ara 05, 2019 2:29 pm arkadaşlar referans linkimden bu ay içinde üye olursanız n26'ya, size de bana da 30 euro geliyor

link: https://app.n26.com/referral/yigitona5848

n26 ile ilgili her türlü soruya açığım
Merhaba, ben bloke hesabımı açmak istiyorum ama şu anda Türkiyedeyim, vize başvurumu da henüz yapmadım. Bloke hesabımı ne zaman açmalıyım bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Mar 28, 2020 1:03 am

Arkadaşlar N26’dan çok daha kullanışlı bir banka daha var ücretsiz.
Noris Bank (Deutsche Bank’ın kardeşi)

Deutsche Bank’ın tüm avantajlarından faydalanıyorsunuz ç.
Hesap açana 100€ hediye.
Türkiye’de TEB’den ücretsiz Avro veya Lira çekilebilir.
Almanya’da Deutsche Bank’ta sınırsız para yatırma
Cash Group bankalarından ücretsiz para çekimi (Commerzbank, Deutsche Bank, Postbank, Hypervereinsbank)
Yurtdışında Deutsche Bank’ın anlaşmalı olduğu tüm bankalardan ücretsiz çekim.
Apple Pay özelliği
+ Kredi kartı
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

exectus

Mesaj gönderen exectus » Pzr Eki 18, 2020 2:59 pm

Arkadaşlar kayıt olurken güncel olan N26 Kodumu kullanabilirsiniz:

Code: mujdata3043
Link: https://n26.com/r/mujdata3043

Hesabın açılması basit. Hesap açarken kodumu kullanabilirsiniz veya direkt olarak linkten kaydolabilirsiniz. Bilgileri girdikten sonra sizden canlı olarak pasaportunuzu göstermenizi istiyolarlar. Daha sonrasında kartınızı gönderiyorlar. İşlemleri N26 hesabınızdan yönetebiliyorsunuz veya izleyebiliyorsunuz. Herkese kolay gelsin. Hesap bilgileriniz (IBAN) hemen aktif oluyor.

exectus

Mesaj gönderen exectus » Prş Eki 22, 2020 12:22 am

exectus yazdı: Pzr Eki 18, 2020 2:59 pm Arkadaşlar kayıt olurken güncel olan N26 Kodumu kullanabilirsiniz:

Code: mujdata3043
Link: https://n26.com/r/mujdata3043

Hesabın açılması basit. Hesap açarken kodumu kullanabilirsiniz veya direkt olarak linkten kaydolabilirsiniz. Bilgileri girdikten sonra sizden canlı olarak pasaportunuzu göstermenizi istiyolarlar. Daha sonrasında kartınızı gönderiyorlar. İşlemleri N26 hesabınızdan yönetebiliyorsunuz veya izleyebiliyorsunuz. Herkese kolay gelsin. Hesap bilgileriniz (IBAN) hemen aktif oluyor.
Bigilendirme: Kart 3 iş günü içerisinde bana geldi hoş bir kartı var şeffaf :) Kartı N26 mobil uygulamasın kullanarak akif ediyorsunuz (kredi kartı numarasını girerek). Kullanışlı tavsiye ederim. Sparkasse veya o tarz bankaların yanında bunu da açıp kullanmak mantıklı.

pia

Mesaj gönderen pia » Pzr Kas 01, 2020 12:11 am

Ne kadar tavsiye etsem az cidden. Bence cogu gelenekci banka haftasonlari acil durumlarda asla yardimci olamiyor. Kart bloklaninca Pazartesi gunune kadar beklenmesi gerekiyor. Bu kart sahipleri online olarak, kart kilitleyebilip acabiliyor, limit degistirebiliyor etc. Online destek hep var ve herkes her seye her zaman yardimci olabiliyor. Yurtdisinda hep en ucuz döviz kuru hesaba alinip, ucretsiz para cekilebiliyor. Tek dezavantaji ayda 5 kere otomatlardan bedava para cekebilmen ama bu devirde herkes artik kart ile alisveris yapiyor zaten.

doga

Mesaj gönderen doga » Prş Kas 12, 2020 1:39 am

Merhaba bir sorum olacakti da, N26 icin hesap acarken bizden bizim vergi mükellefi oldugumuz ülkeyi girmemizi istiyor ya oraya Almanya mi yazmamiz gerekiyor acaba? Bir de bu kart ile master card atmlerinden para cekebiliyor musuz sanirim, bu dogru mu? Neredeyse her atmden o zaman para cekilebiliyor öyle mi?

ve burada kredi karti numarasini girerek dediginiz N26 kartinin üstündeki numara mi oluyor? Eger biliyorsaniz ve sorularimi yanitlarsaniz cok sevinirim.
exectus yazdı: Prş Eki 22, 2020 12:22 am Bigilendirme: Kart 3 iş günü içerisinde bana geldi hoş bir kartı var şeffaf :) Kartı N26 mobil uygulamasın kullanarak akif ediyorsunuz (kredi kartı numarasını girerek). Kullanışlı tavsiye ederim. Sparkasse veya o tarz bankaların yanında bunu da açıp kullanmak mantıklı.

exectus

Mesaj gönderen exectus » Pzt Kas 16, 2020 5:01 pm

doga yazdı: Prş Kas 12, 2020 1:39 am Merhaba bir sorum olacakti da, N26 icin hesap acarken bizden bizim vergi mükellefi oldugumuz ülkeyi girmemizi istiyor ya oraya Almanya mi yazmamiz gerekiyor acaba? Bir de bu kart ile master card atmlerinden para cekebiliyor musuz sanirim, bu dogru mu? Neredeyse her atmden o zaman para cekilebiliyor öyle mi?

ve burada kredi karti numarasini girerek dediginiz N26 kartinin üstündeki numara mi oluyor? Eger biliyorsaniz ve sorularimi yanitlarsaniz cok sevinirim.
Maalesef şuanda üye olma kısmını hatırlayamıyorum. Ekran Fotoğrafını paylaşırsanız belki yardımcı olabilirim.
Henüz para çekimi yapmadım ama çoğu ATM de aylık 5 defa ücretsiz çekim var sanırım. Daha sonrası ücretli.
Kart geldiğinde sol alta bir numara oluyor (Kart Numarası değil) onu girdiğinizde şifre belirliyorsunuz ve hemen aktif oluyor.

doga

Mesaj gönderen doga » Pzt Kas 16, 2020 6:22 pm

exectus yazdı: Pzt Kas 16, 2020 5:01 pm Maalesef şuanda üye olma kısmını hatırlayamıyorum. Ekran Fotoğrafını paylaşırsanız belki yardımcı olabilirim.
Henüz para çekimi yapmadım ama çoğu ATM de aylık 5 defa ücretsiz çekim var sanırım. Daha sonrası ücretli.
Kart geldiğinde sol alta bir numara oluyor (Kart Numarası değil) onu girdiğinizde şifre belirliyorsunuz ve hemen aktif oluyor.
Cok tesekkürler cevabiniz icin. Üye oldum kartimi bekliyorum su an ben de. Ek bir sorum daha olacakti, bloke hesaptaki parayi simdiden bu bankaya baglasam mi kartin gelmesini mi beklesem, siz nasil yapmistiniz acaba, baglama islemi hemen gerceklesiyor mu?

exectus

Mesaj gönderen exectus » Sal Kas 17, 2020 1:17 am

doga yazdı: Pzt Kas 16, 2020 6:22 pm Cok tesekkürler cevabiniz icin. Üye oldum kartimi bekliyorum su an ben de. Ek bir sorum daha olacakti, bloke hesaptaki parayi simdiden bu bankaya baglasam mi kartin gelmesini mi beklesem, siz nasil yapmistiniz acaba, baglama islemi hemen gerceklesiyor mu?
Ben Sparkasse'ye Fintibayı bağlamıştım. 2 gün sonra para hesaba geçmişti. İsterseniz şuan N26'ya bağlayabilirsiniz bir sorun çıkmaz, çünkü IBAN aktif oluyor.

reall

Mesaj gönderen reall » Sal Kas 17, 2020 3:01 pm

Staatsmann yazdı: Cmt Mar 28, 2020 1:03 am Arkadaşlar N26’dan çok daha kullanışlı bir banka daha var ücretsiz.

Hesap açana 100€ hediye.
Cash Group bankalarından ücretsiz para çekimi (Commerzbank, Deutsche Bank, Postbank, Hypervereinsbank)
Apple Pay özelliği
+ Kredi kartı
Merhabalar acaba bu promo hala devam ediyor mu ? veya bunu elde etmek için herhangi bir miktar yatırmak/harcamak gerekiyor mu ?

exectus

Mesaj gönderen exectus » Sal Kas 17, 2020 10:47 pm

Staatsmann yazdı: Cmt Mar 28, 2020 1:03 am Arkadaşlar N26’dan çok daha kullanışlı bir banka daha var ücretsiz.

Hesap açana 100€ hediye.
Apple Pay özelliği
+ Kredi kartı
Hocam 5 otomatik ödeme talimatı vermek gerekiyor dimi? Ben de merak ettim şimdi.

reall

Mesaj gönderen reall » Çrş Kas 18, 2020 1:19 pm

exectus yazdı: Sal Kas 17, 2020 10:47 pm Hocam 5 otomatik ödeme talimatı vermek gerekiyor dimi? Ben de merak ettim şimdi.
Evet şimdi baktım sizin dediğiniz gibi öğrenci adam 5 tane otomatik ödemeyle ne işi olur ki ?

uskun

Mesaj gönderen uskun » Cum Ara 11, 2020 6:56 pm

guncel referans kodu veriyim ben de.. referanssız kaydoldum bari burdan kazanıyım :( busenazu0106
umarım kullananan olur..

Ymılra

Mesaj gönderen Ymılra » Prş Mar 18, 2021 1:32 pm

exectus yazdı: Sal Kas 17, 2020 1:17 am Ben Sparkasse'ye Fintibayı bağlamıştım. 2 gün sonra para hesaba geçmişti. İsterseniz şuan N26'ya bağlayabilirsiniz bir sorun çıkmaz, çünkü IBAN aktif oluyor.
Merhaba, acaba Sparkasse’de hesabı nasıl açmıştınız, istenen belgeler nelerdi ve bir ücret ödediniz mi? Bahsedebilirseniz sevinirim.