Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

N26

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
etech

Re: N26

Mesaj gönderen etech » Pzt Mar 22, 2021 9:16 am

bu banka dolandirici. Alman haberkanalinda (Marktcheck) cikti bu banka. Adamlar kisisel bilgierini paylasiyorlar. Dikkat!

alman vatandasinin kimlik fotogramini ele gecirmisler ve adamin kimligyle dolandiricik yapmislar.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 23, 2021 12:13 pm

etech yazdı: Pzt Mar 22, 2021 9:16 am bu banka dolandirici. Alman haberkanalinda (Marktcheck) cikti bu banka. Adamlar kisisel bilgierini paylasiyorlar. Dikkat!

alman vatandasinin kimlik fotogramini ele gecirmisler ve adamin kimligyle dolandiricik yapmislar.

Ben de karsiyim böyle bankalara ve mecbur kalmadikca da kimseye tavsiye etmem ama haberde banka dolandiriyor demiyor, dolandiricilar bu bankayi tercih ediyor diyor:)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

karlmarx

Mesaj gönderen karlmarx » Pzt Mar 29, 2021 1:20 pm

Merhaba,

Expatrio'daki bloke hesabımdan N26'ya aylık ödeme sağlanmış -henüz N26 hesabından göremedim bunu- ancak epey bir kesinti olmuş. Bunun nedenini bilen var mıdır? Mangopay kesintisi 79 Euro, Expatrio Ex kesintisi 14 Euro diyor. Bu ne anlama geliyor? Her gönderildiğinde bu şekilde kesinti mi olacak? Nasıl kurtulabilirim bundan?

yagmurozdemir

Mesaj gönderen yagmurozdemir » Pzr Nis 11, 2021 5:44 pm

Merhaba ben de N26’dan hesap açtım 10€ bakiye olmasını istiyor kart teslimatı için. Bloke hesabı bağladım n26 hesabıma bloke hesaptan para yatınca yine de ayrıca 10€ yatırmama gerek var mı?

deutschland55

Mesaj gönderen deutschland55 » Pzr Nis 11, 2021 8:29 pm

yagmurozdemir yazdı: Pzr Nis 11, 2021 5:44 pm Merhaba ben de N26’dan hesap açtım 10€ bakiye olmasını istiyor kart teslimatı için. Bloke hesabı bağladım n26 hesabıma bloke hesaptan para yatınca yine de ayrıca 10€ yatırmama gerek var mı?
Hayır gerek yok.

yagmurozdemir

Mesaj gönderen yagmurozdemir » Pzr Nis 11, 2021 8:32 pm

deutschland55 yazdı: Pzr Nis 11, 2021 8:29 pm Hayır gerek yok.
Teşekkür ederim 🤟🏼

hoyares

Mesaj gönderen hoyares » Sal Nis 13, 2021 11:18 pm

merhaba erasmus stajım için almanya'ya gideceğim bloke hesap için fintiba ve n26yı kullanmayı düşünüyorum. n26 hakkında birkaç sorum olacaktı. Yeşil pasaporta sahip olan öğrenciler n26 hesabı açtırabilir mi? (önceki sayfalardaki yorumları okudum yeşil pasaporta sahip olan 2 kişiden biri n26 hesabı açtırabilirken diğeri açtıramamış). n26 hesabıma yatan parayı bankamatikten çekebilir miyim? Diğer sorum ise almanya şuan en az 6aylık stajyer kabul ettiğini söylüyor ben resmiyette staj süremi 6ay gibi gösterip 3. ayı tamamladıktan sonra stajdan dönmek istiyorum. 4., 5. ve 6. aylarda n26 hesabıma yatırılan parayı ben türkiyeden nasıl çekebilirim n26 üzerinden türkiyedeki hesaplarıma swift yapabilir miyim? Cevapları bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

electronics.ege

Mesaj gönderen electronics.ege » Prş Tem 15, 2021 10:05 pm

rulman yazdı: Pzt Ara 23, 2019 1:30 pm Almanya'ya geleli 2 ay oldu arkadaşlar gelir gelmez N26 hesabı açtım bloke edilen param her ay sıkınıtısız yatıyor hiçbir ücret ve komisyon olmaksızın kullanıyorum. Schengen içerisinde her yerden para çekebiliyorsunuz gerçektem mükemmel bir banka. Ulusal Alman bankaları eyaletler arası geçişlerde bile sıkıntı çıkarırken N26 resmen çağ atlamış. Pek sık para yatırma işlemi yapmayacaksanız olabilecek en mantıklı çözüm bu bankadır bence. Buyrun ben de bir referans vereyim. erenb5525
Dostum referans kodunla hesap açmamı istiyorsan yardımına ihtiyacım var. Henüz Almanya'da değilim 2 hafta sonra Almanya'ya gideceğim. N26 hesabı açabilir miyim? Alman telefon numarası şart mı, tr den bu Alman hattı satın alma imkanım var mıdır? Teşşekkürler

Kuss

Mesaj gönderen Kuss » Çrş Tem 21, 2021 6:40 pm

Merhaba,
Artık N26 referans koduyla kaydolana 15 euro yerine 50 euro veriyor. 50 euroluk bonus siz hesabınızdan 50 euro harcama yaptıktan sonra hesabınıza tanımlanıyor.
Referans kodumu kullanmak isterseniz : buseg7120

zeydegirmen

Mesaj gönderen zeydegirmen » Prş Tem 22, 2021 11:56 pm

Merhabalar,

Vize işlemleri, bloke hesap, cari hesap açma gibi süreçlerde benim gibi oldukça kafa yoran ve kafası karıştıran kişilere belki yardımcı olabilirim diye yazmak istedim.

Uzun araştırmalar ve karşılaştırmalar sonucu, bloke hesabımdaki (Expatrio) parayı aktarmak için hesap açtığım bankadır. İşlemler gerçekten çok hızlı, Sparkasse, Commerzbank gibi randevu verip, ikametgah kaydı gibi resmi evraklar istemediğinden maksimum 10-15 dakika içerisinde IBAN ve kart bilgilerinizi online olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Bu zaman açısından gerçekten önemli bir avantaj. (Dün IBANI alır almaz Expatrio'daki hesabıma tanımladım ve bugün işlemlerimi onaylayıp para aktarım işlemini başlatmışlar.) Başlarken kişisel bilgiler, çalışma durumunuzu, kartınızı göndermek için Almanya'da bir adres, telefon numarası, son olarak şifre oluşturmanızı istiyor. Bu kısmı tamamladıktan sonra telefona uygulamayı indiriyorsunuz, hesap türünüzü seçiyorsunuz ve oradan işlemlere devam ediyorsunuz. Telefonda video-konferans yöntemiyle pasaportunuzu ve sizi kontrol ederek kimlik doğrulaması yapılıyor. Ardından bütün IBAN ve kart bilgilerini anında görüntüleyebiliyorsunuz.
(Biri yeşil pasaportu olduğunu ve hesap açmadıklarını yazmış. Yeşil pasaportum var ve hesabım sorunsuz şekilde açıldı.)

N26'da en çok kullanılan iki hesap N26 Standart ve N26 Smart. Bundan biraz bahsedecek olursam;
N26 Standart; aylık işlem ücreti almıyor, ayda 3 kez bankamatikten para çekme imkanı sağlıyor, uygulamaya sanal bir kart tanımlanıyor bunu Wallet'a ekleyerek ya da NFC özelliği olan telefonlardan direkt kullanabilirsiniz bence fakat fiziksel bir kart isterseniz 10 Euro karşılığında temin edebiliyorsunuz. Doğrudan telefon hattıyla yardım alamıyorsunuz, yardım için canlı sohbet uygulaması kullanılıyor.
N26 Smart ise; aylık 4,99 Euro işletim ücreti alıyor, ayda 5 kez para çekme imkanı sağlıyor ve ücretsiz bir şekilde adresinize kartınızı yolluyorlar. Doğrudan telefonla yardım ve canlı sohbet ile yardım alabiliyorsunuz. Standart karta göre birkaç fazla imkan sağlıyor. N26 Smart'a 1 yıllık abone şeklinde üye olabiliyorsunuz.
Expatrio şu anda "EXPATRION26X7ST" koduyla N26 Smart'ı ilk 6 ay boyunca ücretsiz kullanmanızı sağlıyor, fakat sonraki 6 ay yine 4,99 Euro hesap işletim ücreti ödemeniz gerekiyor.

Son olarak N26 şu an "zeynepd6412" referans koduyla üye olmanız durumunda hem kendinize hem bana 50 Euro kazandırabilirsiniz. Bundan yararlanmak isterseniz, hesabınızı 5 dakika içinde kullanılır hale getirmeniz gerekiyormuş. Teşekkürler.
Link üzerinden daha kolay şekilde, direkt ulaşabilirsiniz; https://n26.com/r/zeynepd6412

Aligür

Mesaj gönderen Aligür » Pzt Ağu 16, 2021 2:51 am

Merhaba arkadaşlar N26 dan kart almak istiyorum deutschbank a gidip kendi hesabıma 10 Euro überweißung yapabilir miyim

emk123

Mesaj gönderen emk123 » Pzt Eki 04, 2021 12:31 am

Herkese merhaba, geçen günlerde N26 hesabımı açtım. Bloke hesabımı açtığım Expatrio current account için N26 önersede verdiği kod ile sadece 6 ay Smart hesap ücretsiz oluyor. Eylül 20, 2021 - Ekim 31, 2021 tarihleri arasında ilk kez N26 hesabı açıyorsanız STUDENTEU kodunu kullanarak 12 ay ücretsiz N26 Smart üyeliği kazanabilirsiniz. Bizzat ben kullandım destek sayfasından da sorguladım sorunsuz çalışıyor. Umarım herkesin işine yarar

hazeel5

Mesaj gönderen hazeel5 » Çrş Eki 27, 2021 2:29 pm

hoyares yazdı: Sal Nis 13, 2021 11:18 pm merhaba erasmus stajım için almanya'ya gideceğim bloke hesap için fintiba ve n26yı kullanmayı düşünüyorum. n26 hakkında birkaç sorum olacaktı. Yeşil pasaporta sahip olan öğrenciler n26 hesabı açtırabilir mi? (önceki sayfalardaki yorumları okudum yeşil pasaporta sahip olan 2 kişiden biri n26 hesabı açtırabilirken diğeri açtıramamış). n26 hesabıma yatan parayı bankamatikten çekebilir miyim? Diğer sorum ise almanya şuan en az 6aylık stajyer kabul ettiğini söylüyor ben resmiyette staj süremi 6ay gibi gösterip 3. ayı tamamladıktan sonra stajdan dönmek istiyorum. 4., 5. ve 6. aylarda n26 hesabıma yatırılan parayı ben türkiyeden nasıl çekebilirim n26 üzerinden türkiyedeki hesaplarıma swift yapabilir miyim? Cevapları bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Merhaba ben de Almanya'da staj yapıyorum dediğiniz gibi erken dönmek istiyorum. N26 kartımdaki parayı Türkiye'de atmlerden döviz olarak çekebilir miyim? Ya da dediğiniz gibi swift işlemi yapılabilir mi? Bu soruna bir çözüm bulabildiniz mi merak ediyordum.

Hande.B

Mesaj gönderen Hande.B » Cum Eki 29, 2021 8:01 pm

Merhaba,
N26da hesap açtım geçen hafta standart kart talebinde bulundum ancak hiçbir şekilde bilgi alamıyorum hangi süreçte olduguna dair. Uygulamanın chat kısmına da bağlanamıyorum yardım almak için. Daha önce alan arkadaşlar kartın kargolandığına dair vs bir bilgilenme mesajı maili almış mıydınız?

Kullanıcı avatarı
mutluay

Mesaj gönderen mutluay » Çrş Kas 03, 2021 10:13 pm

emk123 yazdı: Pzt Eki 04, 2021 12:31 am Herkese merhaba, geçen günlerde N26 hesabımı açtım. Bloke hesabımı açtığım Expatrio current account için N26 önersede verdiği kod ile sadece 6 ay Smart hesap ücretsiz oluyor. Eylül 20, 2021 - Ekim 31, 2021 tarihleri arasında ilk kez N26 hesabı açıyorsanız STUDENTEU kodunu kullanarak 12 ay ücretsiz N26 Smart üyeliği kazanabilirsiniz. Bizzat ben kullandım destek sayfasından da sorguladım sorunsuz çalışıyor. Umarım herkesin işine yarar
Bankamatikten , uygulama uzerinden saglanan karekod ile para cekimi yapabiliyormuyuz acaba, bilginiz var mi?
Meric MUTLUAY
FH-Dortmund
Maschinen-, Energie- und Umwelttechnik (M.Eng)

Kullanıcı avatarı
eylulugvn

Mesaj gönderen eylulugvn » Pzt Kas 29, 2021 8:24 pm

mutluay yazdı: Çrş Kas 03, 2021 10:13 pm Bankamatikten , uygulama uzerinden saglanan karekod ile para cekimi yapabiliyormuyuz acaba, bilginiz var mi?
Evet ben yapmıştım. Sorun olmamıştı.
Şaka maka N26dan 3 yıldır çok memnunum valla. Diğer online bankaları bilmiyorum ama bu aşırı modern ve pratik geldi. Hem kartım ve telefonum çalındığında bile hemen halledebildim çalınan parayı da geri verdiler.
Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Eğer açacak olan varsa şöyle referans kodumu bırakayım eylulbeg6982
deutsches bier ist gesünder als brokkoli :!:

ecetabak

Mesaj gönderen ecetabak » Çrş Eyl 28, 2022 1:49 am

Merhaba,

Eger referans kodun calisiyorsa yarin kullanip kaydolacagim :)

Bir de bloke hesaptan para aktarilirken herhangi bir kesinti oluyor mu?
eylulugvn yazdı: Pzt Kas 29, 2021 8:24 pm [quote=mutluay post_id=189604 time=<a href="tel:1635966784">1635966784</a> user_id=10519]
Bankamatikten , uygulama uzerinden saglanan karekod ile para cekimi yapabiliyormuyuz acaba, bilginiz var mi?
Evet ben yapmıştım. Sorun olmamıştı.
Şaka maka N26dan 3 yıldır çok memnunum valla. Diğer online bankaları bilmiyorum ama bu aşırı modern ve pratik geldi. Hem kartım ve telefonum çalındığında bile hemen halledebildim çalınan parayı da geri verdiler.
[/quote]

Laptus

Mesaj gönderen Laptus » Pzt Eki 10, 2022 1:17 pm

eylulugvn yazdı: Pzt Kas 29, 2021 8:24 pm Evet ben yapmıştım. Sorun olmamıştı.
Merhaba,

Bloke hesabı bağladığınızda kesinti oluyor diye okudum. Her ay yapılan bir kesinti mi bu, bu konuda bir bilginiz var mı? Bir de ben hesabı açarken bana standart hesap seçeneği sunulmadı bunun nedeni nedir acaba, müşteri hizmetlerine chat aracalığıyla da bağlanamadım çünkü.

snnszgn

Mesaj gönderen snnszgn » Çrş Nis 26, 2023 4:55 pm

Merhaba arkadaşlar, verifying videosunda "Anyone promise... Yes or No? " diye bir soru sordular. Promise ne alaka diye düşünürken kalakaldım adam da direk kapattı. Bu soruyu bilen yazabilir mi? Acil lütfen.

gh34

Mesaj gönderen gh34 » Çrş May 24, 2023 4:30 pm

N26 ya kayıt olurken davet kodumla kayıt olursanız bana destek olabilirsiniz. Teşekkürler
Herhangi bir sorun oluşursa yardımcı olabilirim, online görüşmede neler soruluyor vs diye.
davet kodum : gamzeh4597 davet linkim: https://n26.com/r/gamzeh4597 :) :)