Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya'ya ilk Gelişte Ulaşım

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
uzay

Re: Almanya'ya ilk Gelişte Ulaşım

Mesaj gönderen uzay » Çrş Eki 10, 2018 5:34 pm

zeynacigim yazdı: Çrş Eki 10, 2018 3:55 pm Hannover Havaalanı - Hannover Hbf (metro) - Goslar (tren)
Goslar - Clausthal (otobüs (830)- ya da flixbus)

Şeklinde yapmayı düşünüyorum. Teknik üni. önünd einmeyi planlıyorum. Hangi tarihlerde gideceksiniz? Eğer benden sonrayda deneyimimi paylaşırım sizinle, faydam olur belki. Sadece bu tren+otobüs biletinizi en geç 3 gün kala alman gerekiyor bildiğim kadarıyla sonrasında zamlanıyor ya da istediğin saatte yer bulamama olasılığın da var.
Ben de tam olarak bu şekilde yapmayı planlıyorum. Benim Şubatta orda olmam gerekiyor yani birazcık var daha büyük ihtimalle siz benden önce gitmiş olursunuz tabi eğer öyle ise deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

zeynacigim

Mesaj gönderen zeynacigim » Çrş Eki 10, 2018 5:48 pm

uzay yazdı: Çrş Eki 10, 2018 5:34 pm Ben de tam olarak bu şekilde yapmayı planlıyorum. Benim Şubatta orda olmam gerekiyor yani birazcık var daha büyük ihtimalle siz benden önce gitmiş olursunuz tabi eğer öyle ise deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Tamamdır, sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince yanıtlarım bu süreçte. Başarılar :)

uzay

Mesaj gönderen uzay » Çrş Eki 10, 2018 6:12 pm

zeynacigim yazdı: Çrş Eki 10, 2018 5:48 pm Tamamdır, sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince yanıtlarım bu süreçte. Başarılar :)
Tekrardan teşekkürler tüm cevaplar için başarılar diliyorum :)