Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

iyi niyet mektubum

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
foresttmm

iyi niyet mektubum

Mesaj gönderen foresttmm » Sal Eki 06, 2009 5:47 pm

"Turkiye’de bitirmis oldugum universitenin uluslar arasi standartlarda taninirligi olmadigi icin Alman universitelerinin uluslar arasi taninirliklari seckin ve yuksekogrenimin kaliteli olmasi, bitirmis oldugum bolum olan makine muhendisligi konusunda almanyanin dunyanin ilk siralarda olmasi,Almancanin dunyada en yaygin kullanilan diller arasinda olmasi,Almanya’nin yabanci ogrencilere gostermis oldugu pozitif yaklasimdan dolayi; Turkiye’de tamamlamis oldugum universite egitimimi Almanya’da master yaparak devam ettirmeye karar verdim. Bunun icin almanca bilgim az oldugu icin oncelikle karlsruhedeki ozel bir dil kursuna kayit yaptirdim. Dil kursundan sonrada Karlsruhe universitesinde master yapmak istiyorum. Karlsruheyi secmemin nedeni; Makine muhendisligi bolumunun dunyada siralamsasinda en iyiler arasinda olmasidir. Almanya gibi sanayisi ve egitimi gelismis bir ulkede gorecegim Universite egitiminin,karyerim ve oz gecmisim icin cok olumlu etkisi olacaktir.Almanya’da egitimimi tamamladiktan sonra ulkeme geri dondugumde is hayatima ; koklu firmalarda,saglam temeller uzerinde baslayip iyi bir kariyer olusturmak istiyorum,Almanya\'da ki egitim kalitesi ile bunu gerceklestirmek istiyorum."

Arkadaslar iyi niyet mektubumu sitedeki bazi arkadaslardan alintilar yaparak olurturmus bulunuyorum. Sizce iyi olmusmu kaldirmam yada eklememi tavsiye ettiginiz bir cumle veya kelime varmi?

berk2099

iyi niyet mektubum

Mesaj gönderen berk2099 » Sal Eki 06, 2009 9:41 pm

gayet gusel olmus tebrikler

foresttmm

iyi niyet mektubum

Mesaj gönderen foresttmm » Çrş Eki 07, 2009 1:05 am

tesekkur ederim... arkadaslarlar baska yorum yapmak isteyen kimse yokmu?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

iyi niyet mektubum

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Eki 07, 2009 10:41 am

Yeterli bence de belki universite hakkinda bir kac bilgi eklenebilir,arastirdim taradim ettim hesabi..Bizim tanitimdan bir kac cumle ekleyebilirsin.