Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TOMERIN GERCEK YUZU

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
peradakiel

TOMERIN GERCEK YUZU

Mesaj gönderen peradakiel » Pzt Eki 31, 2016 11:40 am

12-20 gun once tomerde 15 ekimde baslayan almanca kursu icin seviye tespite girdim(20 tl verip) ve b2 ciktim, daha sonra bana bina tasinacagi icin kursun kasima ertelendiginni soylediler, ordaki gorevlilerde beni sinava tabii tutan almanca hocasida kursun kasimda kesin baslayacagini soylediler simdi kayit icin gittigimdeyse binanin tasinamadigini ve yabanci di kurslarinin kapatildigini soylediler kadikoy subesinde var deyip oraya yonlendirdiler ancak ordakiler sadece baslangic seviyesi var deyip postayi koydu acikcasi sinirlerim bozuldu. planlarinizi yapiyorsunuz ve hersey birden altust oluyor ve sizinle dalga geciyorlar resmen bu kurumu kimseye tavsiye etmem aman ha...

Florenzi

TOMERIN GERCEK YUZU

Mesaj gönderen Florenzi » Pzt Eki 31, 2016 11:42 am

Tomer\'in bundan 20 sene once ici doluydu. Simdi ise bos beles bi dil kursu. Hala sohretinin ekmegini yiyo. Kimseye onermem bende.

peradakiel

TOMERIN GERCEK YUZU

Mesaj gönderen peradakiel » Pzt Eki 31, 2016 3:51 pm

Tomerin sertifikasinin gecerli oldugunu duymustum bunun ve goethenin disinda gecerli olan varmi

alihan92

TOMERIN GERCEK YUZU

Mesaj gönderen alihan92 » Pzt Eki 31, 2016 3:56 pm

[quote]peradakiel tarafindan yazilan metin:

Tomerin sertifikasinin gecerli oldugunu duymustum bunun ve goethenin disinda gecerli olan varmi[/quote]

osd

peradakiel

TOMERIN GERCEK YUZU

Mesaj gönderen peradakiel » Pzt Eki 31, 2016 4:18 pm

O anlamda sormadim yani kurs anlaminda ama yinede tesekkurler mesela dilmer gecerli midir

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

TOMERIN GERCEK YUZU

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Eki 31, 2016 6:34 pm

Tomerle 3-4 yil once beraber calisiyorduk ve DS uyelerine %20 indirim veriyorlardi. Fakat surekli organizasyon bozukluklari, ciddiyetsizlik ve en onemlisi sacma sapan sertifika sistemleri sebebiyle anlasmayi iptal ettik. Verdikleri sertifika benim donemden kalan ilkokul karnelerine benziyor. Uzerinde tam olarak hangi seviye (A1,A2 vs) oldugu bile yazmiyor ve en komigi almanca kursu turkce sertifika veriyor. Tomer in sertifikasi ile kesinlikle universite basvurusu yapmayin. Gecmiste tomer sertifikalarini universitelere anlata kadar akla karayi secmistim.

Sertifika icin de illaki Goethe ye gitmenize gerek yok. Herhangi bir iyi bir ozel kursa gidip daha sonradan DSD, OSD, Telc veya Goethe sinavlarina girebilirsiniz. 4 sertifika da ayni degerde, A1 ve A2 seviyeleri icin ama ozellikle Telc sinavini tavsiye ederim.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

atalayx6

TOMERIN GERCEK YUZU

Mesaj gönderen atalayx6 » Sal Kas 01, 2016 10:04 am

Ben konsolosluk gorusmesine DILMER ile gitmistim ve kabul edilmisti.
Ama Dilmer Ankara\'da populer. Ben Ankara konsoloslugunda kabul edildim bu kurum ile. Izmir veya Istanbul\'da ayni etkiyi yaratir mi onu bilemem
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..