Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesap havalesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Nur19

Bloke hesap havalesi

Mesaj gönderen Nur19 » Sal Eki 11, 2016 6:22 pm

Arkadaslar merhaba. Ben bloke hesabima para havalesi yaptim dun, havale masraflarini da tl hesabimdan odenmesini talep ettim. Tl hesabimda fazladan para oldugu halde bugun havale olmadigina dair beni aradilar. Sonra bi yanlislik olmus diyip bugun tekrar gonderdiler. Ve bankaci kiza 8770 € gonder dememe ragmen alt sinir olan 8755 gonderdi. Uni asisstte 3€ kesilmisti yolladigim paradan kursu falan hep fazla fazla yatirdim korktugum icin. Simdi bu 8755ten de keserler mi? Sizin havale ettiginiz paradan kesildigi oldumu? Cok korkuyorum vize randevum ertesi gun:(

shimendifer

Bloke hesap havalesi

Mesaj gönderen shimendifer » Sal Eki 11, 2016 6:26 pm

Tengri biz menen

Nur19

Bloke hesap havalesi

Mesaj gönderen Nur19 » Sal Eki 11, 2016 6:29 pm

Ya yine damladi nerden senin kankin oluyorum ben be ayni kursa gidicekmisiz diye mesaj atiyosun sallamayinca vizeni vermezler diye saldiriya geciyosun bos yapma da insanlar cevap versin coluk cocukla ugrasicak zamanim yok

bilk

Bloke hesap havalesi

Mesaj gönderen bilk » Sal Eki 11, 2016 7:16 pm

hahaha. Kesinti olur ama oyle kucuk bir mebla farki oldugu icin sorun cikarmaz konsolosluk.

technonur

Bloke hesap havalesi

Mesaj gönderen technonur » Sal Eki 11, 2016 9:51 pm

konsolosluk 5 10€ eksik diye sorun cikarmaz ama aslinda senin bloke hesabi actigin bankadan hesap ozetini gosterir bir mail gelmesi lazim onu gostermen gerek diye biliyorum. en azindan ben oyle yapmistim :) eger ki boyle birsey gelmediyse havale makbuzunu ve bloke hesabin acildigina dair aldigin belgeyi birlikte gotur en azindan ispatlarsin.

Nur19

Bloke hesap havalesi

Mesaj gönderen Nur19 » Sal Eki 11, 2016 10:30 pm

[quote]technonur tarafindan yazilan metin:

konsolosluk 5 10€ eksik diye sorun cikarmaz ama aslinda senin bloke hesabi actigin bankadan hesap ozetini gosterir bir mail gelmesi lazim onu gostermen gerek diye biliyorum. en azindan ben oyle yapmistim :) eger ki boyle birsey gelmediyse havale makbuzunu ve bloke hesabin acildigina dair aldigin belgeyi birlikte gotur en azindan ispatlarsin.[/quote]

Kadindan makbuz istedim vermedi makbuz veremiyoruz diye anlamadim niye veremiyor. Ama transfer kagidi var ve yarin konsolosluk mektubunu atacaklar umarim :/ eksik olursa atmazlar gibim geliyor ama bir seyler yapcam ins olur:) Cok tesekkur ederim