Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-Assist Faturasi hakkinda [Acil]

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Lopster

Mesaj gönderen Lopster » Çrş Eki 05, 2016 11:56 pm

Arkadaslar herkese merhaba,gecenlerde uni-assist faturam geldi 90 euro.Hesabimdan bugun kesinti vesaire olur diye 92 euro gonderdim.Normalde 90 euro ( Gonderim ucretini ayriyeten vadesizden aliyor kendi bankam) Yabanci banka kesinti yapar diye fazla gonderiyim dedim swiftim iptal edilmis para transferi olmadi

Demek istedigim kac euro fazladan gondermem lazim,ne kadar kesinti yapiyor yabanci banka yada aracilar

Veya bildiginiz daha hizli bana tavsiye edebiliceginiz bi transfer yontemi varsa onu da alabilirim

technonur

Mesaj gönderen technonur » Prş Eki 06, 2016 12:20 am

swift masraflari bankadan bankaya hatta araciya gore bile degisebiliyor. halkbank in swift masraflari uygundu ve masrafin tamamini gonderici ustlenebiliyordu o sekilde gondermen senin icin garanti olur.

Xxxx

Mesaj gönderen Xxxx » Prş Eki 06, 2016 12:40 am

Ziraat bankasindan gonderdigimde swift masrafini doviz hesabimdan degil ayri olarak vadesiz hesabimdan cekmisti. Vezneden gonderirsen daha masrafli olur. Internetten gonder bence. (Ziraat online bankacilik)
Iptal edilmesinin sebebi fazla para degil, adresi veya diger bilgileri yanlis/eksik doldurmandan kaynaklanabilir.

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Prş Eki 06, 2016 12:42 am

Swift bana biraz karisik geldi bende western union ile arkadasima gonderdim o halletti western union ile 10 € masraf cikiyor

Faruk06

Mesaj gönderen Faruk06 » Cum Kas 04, 2016 7:08 pm

En garanti yol western union ile gondermenizdir. Kafaniz agrimaz 3-5 fazla verebilirsiniz ama saglam is yaparsiniz.
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..