Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ACIL TERCUME HAKKINDA (ACIL CEVAP LUTFEN)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Lopster

Mesaj gönderen Lopster » Çrş Ağu 17, 2016 2:53 pm

Herkese merhaba kadikoydeki acil tercumeye geldim.Diploma transkript ve osys sonuc belgesinin 3 adet tercumesi icin 200 lira istediler

Deutschstudent uyesine ozel bi fiyatmis bide bu,cok abarti geldi bekledigimden sizde de boyle mi

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Çrş Ağu 17, 2016 2:59 pm

Bana da indirim yapmamislardi deutschstudent dedigim halde. Ben de o civarlarda vermistim

Lopster

Mesaj gönderen Lopster » Çrş Ağu 17, 2016 3:07 pm

[quote]Nur19 tarafindan yazilan metin:

Bana da indirim yapmamislardi deutschstudent dedigim halde. Ben de o civarlarda vermistim[/quote]

Neden boyle acaba,acil tercumeyle ortak calisiyoruz basliginda ds uyelerine ozel 12 liraya yapiyorlarmis.2013 yilinda acilmis hadi simdi 20 olsun.Bu kadar fazla fiyat beklemiyodum cidden

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Çrş Ağu 17, 2016 3:35 pm

Sen kac sayfa cevirdin

kartalkar

Mesaj gönderen kartalkar » Çrş Ağu 17, 2016 4:13 pm

Bu fiyat cok ama cok pahali. Gecen sene mecidikoyde gercek tercume isimli tercume burosunda yaptirmistim. Adamla pazarlik da yaptim.
1 adet lisans diplomasi, 1 adet lisans transkript, 2 adet calisma belgesi tercumesi, 1 adet lise diplomasi, 1 adet lise transkript, 2 adet dil sertifikasi,1 adet osym belgesi tercumesi yaptirdim. Yani totalde 9 belge yi tercume ettirdim.
Toplamda odedigim para 130 ya da 140 tl idi.
Ekstra belge istediginde de belge basi cuzzi bir ucret aliyorlar. Sayfa basi 2 ya da 3 tl maximum.

Bilgin olsun.

atalayx6

Mesaj gönderen atalayx6 » Çrş Ağu 17, 2016 6:39 pm

Anormal derecede pahali
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Çrş Ağu 17, 2016 8:15 pm

Ve benim sacmaligima giden sey, 2 belge cevirtiriyorsun 8 belge parasi aliyorlar. Normalde kopyalara daha ucuz bir ucret almalari lazim, sonucta 8 belge cevirmiyorsun, ayni seyin fotokopisini cekip onayliyorlar. Aman neyse. Isimiz olsun da:D

atalayx6

Mesaj gönderen atalayx6 » Çrş Ağu 17, 2016 8:25 pm

Ve benim sacmaligima giden sey, 2 belge cevirtiriyorsun 8 belge parasi aliyorlar. Normalde kopyalara daha ucuz bir ucret almalari lazim, sonucta 8 belge cevirmiyorsun, ayni seyin fotokopisini cekip onayliyorlar. Aman neyse. Isimiz olsun da:D[/quote]

Ben Antalya\'da cevirdim 20 liraydi adama da dedim ne olur ne olmaz 5 kopya alalim dedim hepsine basmis asli seklinde. ek ucret almadi
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Çrş Ağu 17, 2016 8:33 pm

[quote]atalayx6 tarafindan yazilan metin:

Ve benim sacmaligima giden sey, 2 belge cevirtiriyorsun 8 belge parasi aliyorlar. Normalde kopyalara daha ucuz bir ucret almalari lazim, sonucta 8 belge cevirmiyorsun, ayni seyin fotokopisini cekip onayliyorlar. Aman neyse. Isimiz olsun da:D[/quote]

Ben Antalya\'da cevirdim 20 liraydi adama da dedim ne olur ne olmaz 5 kopya alalim dedim hepsine basmis asli seklinde. ek ucret almadi[/quote]

Oha cok iyiymis ya. Bildigim kadariyla cogu yer boyle, veya 3-4 lira aliyorlar kopyalara, 2 belgeye 200 lira civari verdim ben de. Bildigin kaziklanmisim :D