Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Erlangen e kayit yaptirmak istiyorum yardim edin???

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mcemen

Mesaj gönderen mcemen » Çrş Eyl 02, 2009 2:20 pm

Usak unv. Makina muhendisligini kazandim.Erlangen universitesine basvurmak istiyorum.Bugun ankaraya gidip OSYM yerlestirme belgesini aldim.Anne babam almanyada yasiyorlar bende orada yasamaya baslayacagim.
Acaba kayit icin sadece bu belge yeterli mi? Yoksa universiteye gidip kayit olmak gerekiyor mu?
Universiteye ye gidip dekanla gorustum, kaydolup dondurma talebimi iyi karsilamadi...
Eger sadece OSYM yerlestirme sonuc belgesi yetecekse , unibersiteye kaydolmak istemiyorum...
Annemler almanyada bir profla gorusmus, okula kaydini yaptirip dondursun belgelerini alsin gelsin basvursun demis(erlangen icin) Yada universteye girdigine dair belge istemis...
Acaba universiteye harcini yatirip kayit yaptirayim mi arkadaslar????

Erlan gen universitesinin kayit tarihleri 15 eyluldemi basliyor yoksa ocaktami? Kafam karisti??

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Çrş Eyl 02, 2009 3:31 pm

universitey kayit yaptirmana gerek yok..
direk osym yerlesti belgesiyle erlangen uniye basvurabilirsin.. tabi diger kosullari karsilayabiliyosan
sitede erlangen universitesinin tanitimi var daha detayli inceleyebilirsin.