Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

yerlesti belgesi..

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Halosteel

yerlesti belgesi..

Mesaj gönderen Halosteel » Cum Ağu 28, 2009 6:19 pm

yardiminiz lazim
1-osym den bana yerlesti kagidinin gelmesini bekliyorum.. ama kimi arkadaslar ole bisi gelmicek diyorlar.. ya net ciktisi olmaz mi
2-tr de uniye kayit olcam. haliyle diplomami okula vericem bana almanyada diplomanin asli ne zaman lazim olacak kafami karisti hep..

diji

yerlesti belgesi..

Mesaj gönderen diji » Cum Ağu 28, 2009 7:53 pm

Ceavp 1-) osym yerlesti belgesini http://sonuc.osym.gov.tr/ adresinden indireceksin o belge sana hic bi zaman gelmicek ama dilekce ile basvuyrup istersin onu bilemem

Cevap2-) diplomanin asli burdaki gibi ordada uni ye kayit oldugunda lazim olcak ama senin dusuncen su ise sayet
ben burda isimi sglam alim uniye kaydimi yapim almanyaya gidim baktim olmadi geri donerim burdakine devam ederim :D
mealesef boyle bi sansin yok bildigim kadariyla , eger ordaki bi uni ye gidiceksen, burdaki kaydini sildirmen gerekiyor diye biliyorum