Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Babam kac kisiye garantor olabilir?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ssmuho

Mesaj gönderen ssmuho » Sal Ağu 11, 2009 5:48 pm

Benim babam Almanya da yasiyor.yaklasik 6 yildir.Neyse;simdi abimle ben burada 4 yillik ozel universite kazandik sayilir.(sonuclar yarin aciklaniyor).Orada okumamiz icin babam bize garantor olacakti.Babam orada bir pasta imalat dukkanin sahibi.Babam abimle bana (yani 2 kisiye)garantor olabilir mi?Bu vize gorusmelerinde bir problem cikarir mi?Babam abimle bana orada kucuk bir ev kiralamayi dusunuyor.Bir sikinti olur mu acaba?

Araniza bugun katilsam bile yaklasik 1 aydir dt\'yi taki ediyorum.Gercekten cok faydali bir site.

ssmuho

Mesaj gönderen ssmuho » Sal Ağu 11, 2009 10:35 pm

bekleyis suruyor...

hedosss

Mesaj gönderen hedosss » Sal Ağu 11, 2009 10:58 pm

garantor olayinda soyle birsey var egerki garantor olacak kisi kendi masraflarini ciktiktan sonra yaklasik olarak 650 euro gibi bir para kaliyor ise garantor de problem cikmiyor, siz iki kisi oldugunuz icin buda yaklasik olarak 1300 euro yapar egerki babaniz kendi masraflarindan sonra bunu saglayabiliyor ise problem cikmaz diye biliyorum yanlis yonlendirmis olmayayim!

ssmuho

Mesaj gönderen ssmuho » Sal Ağu 11, 2009 11:00 pm

Abim ile ben munih ve cevresinde okumak istiyoruz.(babam munihte calisiyor cunku)biz oralarda dil kursu sonra universite egitimi alabilir miyiz.Yani munih ve cevresinde bu sekilde kabul verecek universite var mi?

hedosss

Mesaj gönderen hedosss » Sal Ağu 11, 2009 11:44 pm

sartlari sagladiginiz surece okuyabilirsiniz eger sitede inceleme yaparsaniz universitelerin tanitimlari var oradan biraz on fikir edeninebilirsiniz

hedosss

Mesaj gönderen hedosss » Sal Ağu 11, 2009 11:48 pm

http://www.deutschstudent.de/news_cats.php?cat_id=17

yukardaki linkten okumak istedigin universitenin tanitimina ve dil sartlarina bakabilirsin

ssmuho

Mesaj gönderen ssmuho » Sal Ağu 11, 2009 11:49 pm

hedoss ilgin icin tesekkur ederim..