Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Liseden yeni mezun oldum

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
kaganozgen

Liseden yeni mezun oldum

Mesaj gönderen kaganozgen » Cum Ağu 28, 2015 12:41 am

Merhaba arkadaslar abilerim ablalarim oncelikle simdiden yardim edecek herkese tesekkur ediyorum ben Kagan 1998.03.01 istanbul kartal dogumluyum suan 17 yasindayim ve istanbulda bir duz liseden 55.45 diploma puaniyla mezun oldum bu sene ygs ve lys girdim fakat kotu sonuclar aldim onun icin tercih yapmadim almanyaya gitme fikri 2-3 gun icinde kafamda olustu ve herkes farkli birsey soyledigi icin artik net bir bilgi ve karar alip ailemle ona gore konusmak icin bu konuyu acim 2016 yilinda da ygs ve lysye girecegim. Abim turkiyede elektrik muhendisi oldu bende almanyada elektrik muhendisi yada bilgisayar muhendisligi okumak istiyorum.kucukken almanyaya gitmistim 3yada 4 yasimda annem ile beraber. Simdi benim almanyaya gidebilme sansim var mi almanca seviyem 0 ama ingilizce seviyem 5 uzerinden 3 diyebilirim. Almanyada bircok akrabam var ve varlikli insanlar misal enistemin taksi sirketi var benim bildigime gore istek yapiyorlar onu yapabilir hepinizden yardim bekliyorum neler yapmaliyim cok tesekkur ederim