Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanca Tercuman Burosu -ANKARA-

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
widmore

Mesaj gönderen widmore » Pzt Tem 20, 2009 6:39 pm

Yaptigim arastirmalar ve yazismalar sonucunda Ankara\'daki en uygun tercume burosunu tespit ettigimi dusunuyorum, ihtiyaci olan arkadaslara duyurulur. Ben birkac gun icinde 10-12 sayfa is verecegim kendilerine, memnuniyet durumunu da belirtirim ayrica.
www.akreditetercume.com
Sayfa ucreti 11TL, 7dk\'da teslim edeceklerini iddia ediyorlar.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Tem 24, 2009 2:57 am

Selam widmore tesekkurler bizlerle paylastigin icin eminim bir cok kisinin isini kolaylastiracaktir fiyat uygun gercekten..
Peki tercumeleri aldin mi ? Memnun musun ?

Jamir

Mesaj gönderen Jamir » Cum Tem 24, 2009 5:25 am

Bende ucuz bir yere yaptirmistim 12 tl ye felan geliyordu belki daha az ... nerdeyse butun sayfalarda yanlis vardi yanlislari duzelttirdim bu sefer damga basmamis 3 gun gittim ustuste ucuz diye gidip 10 - 20 tl den kacmak yerine tanidik bildik yerlere gidilmeli. :lan

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Tem 24, 2009 2:22 pm

bize gelen danismanlik belgelerinde o kadar cok hata gordum ki.. yani burdaki universitenin onu kabul etmesi bile bir mucize.. ornegin 4 arkadas beraber basvuru yapmisti bize, ayni tercume burosundan yaptirtmislar.. lise diplomasinda birinin baba adi digerinde digerininki oburunde :) karman corman geri yeniden yollamak zorunda kaldilar.

bi de arkadaslar lise diplomasini cevirttirirken bazi akilli ! tercumanlar hauptschule diye ceviriyor.. ona cok dikkat edin..

widmore

Mesaj gönderen widmore » Sal Tem 28, 2009 8:55 pm

Bugun aldim tercumeleri, 10 sayfa; kullandiklari terimleri olcebilecek kadar Almancam yok, yalniz sayfa duzeni gayet guzel gorunuyor, resmi bilgilerde hata yok, bir sorun cikacagini zannetmiyorum.