Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni- Assist Eksik Dokuman

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
nexus

Mesaj gönderen nexus » Prş May 28, 2015 1:27 am

Merhabalar,

Uni-assist\'e master basvurus icin evraklarimi gonderdim fakat bana eksik dokuman cevabi ile geri donduler. Asagida metni paylasiyorum.
Sorun su ki formu imzaladigimdan eminim, yarin yeni bir basvuru formu imzalayip postalayacagim. Fakat benim bilmedigim ve imzalarken yapmam gereken baska bir sey mi var? "Formal Requierements" derken tam olarak neyden bahsediyor olabilir? Basvuru formunun son sayfasina tarih, yer bilgisi yazip imza atacagim. Bunun disinda yapmam gereken bir sey var mi? Formun her sayfasina mi imza atmaliyim?

Tesekkurler simdiden cevap icin.

Uni-Assist\'ten gelenc cevap:
Unfortunately, this application is incomplete.

The following documents are still missing or do not meet the formal requirements:

-Signature on the application form

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Prş May 28, 2015 2:46 pm

almanyada her kagida imza atma olayi yok. genelde en arkada imza ve tarih kismi olur. oraya imza atman yeterli. formal requirements derken resmi gereksinimlerden bahsediyo anladigim kadariyla. senin imzan olmadan bisey yapamayiz anlami cikardim ben.