Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

KONSOLOSLUÐA MEKTUP YARDIMI

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
KurusSs

Mesaj gönderen KurusSs » Sal Haz 16, 2009 11:21 am

arkadaslar bildiginiz gibi ben 60 gundur vize sonucu beklerken husrana ugradim en sonunda daha evraklarimin nerede oldugunu bile bilmiyorum. Konsolosluktan cikis yapmis ama hangi yabancilar dairesine gitmis belli degil normalde hannoverde olmasi gerekiyor ortalikta oyle birsey yok garantorumun oldugu sehire gitmistir diye orayi da aradi dosya sorumlum yine yok anliyacaniz konslosluga mektup yazmam gerekiyor.Nasil bir mektup onerirsiniz??? YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM....:(

Ruzgar84

Mesaj gönderen Ruzgar84 » Çrş Haz 17, 2009 9:12 pm

Ne buyuk sacmalik ya iki tane kagit parcasina sahip olamamislar mi?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Haz 17, 2009 11:03 pm

Normal sureyi fazlasiyla asti artik mektup\'a agzina gelenleri soyle diyecegim ama..!
Mektup\'tan ziyade artik surekli ara derim,evraklarinin ne durumda oldugunu ogrenmek istiyorum de 60 gunu gecti ve bana bir haber gelmedi henuz de..
Suan hangi asamada evraklarim de yabancilar polisinden onay almis mi bunlari ogrenmeye calis..Telefonla araman daha etkili olur derim..
Daha sonra gene e-posta veya mektup yollayabilirsin gene bu sorulari iceren..3 ayda alanlar olmustu artik bu katagoriye girdin sanirim..Umarim bekledigine deger..!

Ruzgar84

Mesaj gönderen Ruzgar84 » Prş Haz 18, 2009 12:24 am

Girdigin konsolosluk uzakmi direk gitsen daha etkili olmazmi acaba ?