Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

konsoloslukdan aradilar ??

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Prş Eyl 04, 2014 9:20 am

Arkadaslar oncelikle iyi gunler. Vize basvurumu yapali 24 gun oldu.az once alman konsoloslugundan aradilar ve yarin sizi konsolosluga bekliyoruz beyanname imzalamak icin ve a aciklama yapmak icin tarzi cumleler sarf etti. Vizem belli mi peki dedim belli degil gelince ogrenirsiniz dedi. Acaba korktugum sey mi ????

afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Prş Eyl 04, 2014 1:58 pm

Ayrica konsolosluga geldiginizde vize bolumune imza icin geldiginizi soyleyin dedi. !!

pia

Mesaj gönderen pia » Prş Eyl 04, 2014 5:58 pm

Ret oldugunu sanmiyorum acikcasi oyle olsa direkt kargoya verirlerdi, seni gorusmeye cagirmalari olumlu bir sey olsa gerek, bir sey kafalarina takiliyorsa sormak istemis direkt ret vermemisler. Pozitif dusun ki oyle olsun:)

afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Prş Eyl 04, 2014 7:12 pm

[quote]pia tarafindan yazilan metin:

Ret oldugunu sanmiyorum acikcasi oyle olsa direkt kargoya verirlerdi, seni gorusmeye cagirmalari olumlu bir sey olsa gerek, bir sey kafalarina takiliyorsa sormak istemis direkt ret vermemisler. Pozitif dusun ki oyle olsun:)[/quote]
Aynen boyle soyledi herkez. Sabah olumsuz dusuncelere sahiptim ama saniyorum ki ufak bi puruz kald vizem icin :)

pia

Mesaj gönderen pia » Prş Eyl 04, 2014 7:22 pm

bence de rahat tut icini:blu hangi konsolosluk bu peki?

afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Prş Eyl 04, 2014 9:14 pm

[quote]pia tarafindan yazilan metin:

bence de rahat tut icini:blu hangi konsolosluk bu peki?[/quote]
Istanbul

pia

Mesaj gönderen pia » Prş Eyl 04, 2014 9:24 pm

umarim yarin vizen eline gecer

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Prş Eyl 04, 2014 9:32 pm

[quote][quote]afaksoyy tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar oncelikle iyi gunler. Vize basvurumu yapali 24 gun oldu.az once alman konsoloslugundan aradilar ve yarin sizi konsolosluga bekliyoruz beyanname imzalamak icin ve a aciklama yapmak icin tarzi cumleler sarf etti. Vizem belli mi peki dedim belli degil gelince ogrenirsiniz dedi. Acaba korktugum sey mi ????[/quote][/quote]

Beni de ayni sekilde ve hemen hemen ayni sure icin de arayip cagirmislardi afaksoyy .Gidip bir sayfa kagit imzalayacaksin ve pasaportunu da daha sonra kargo ile yollayacaklar.Vizen hayirli olsun :)

afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Prş Eyl 04, 2014 10:52 pm

[quote]bjk_oguz tarafindan yazilan metin:

[quote][quote]afaksoyy tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar oncelikle iyi gunler. Vize basvurumu yapali 24 gun oldu.az once alman konsoloslugundan aradilar ve yarin sizi konsolosluga bekliyoruz beyanname imzalamak icin ve a aciklama yapmak icin tarzi cumleler sarf etti. Vizem belli mi peki dedim belli degil gelince ogrenirsiniz dedi. Acaba korktugum sey mi ????[/quote][/quote]

Beni de ayni sekilde ve hemen hemen ayni sure icin de arayip cagirmislardi afaksoyy .Gidip bir sayfa kagit imzalayacaksin ve pasaportunu da daha sonra kargo ile yollayacaklar.Vizen hayirli olsun :)[/quote]
Peki sayet dediginiz gibi olursa ki umarim oyle olur :) kac gunde geldi pasaportunuz. Ona gore biletimi alayim cunku bu ayin 22sinde kursum baslayacak

GK

Mesaj gönderen GK » Cum Eyl 05, 2014 1:41 am

ayni sekilde benide aramislardi basvurdugum konsolosluk bulundugum sehirde oldugundan dolayi ertesi gun pasaport u elden teslim etmislerdi fakat sen farkli bi yerde oturuyorsan max 3 gune gelir eline 22 sinde kursun basliyorsa konsolosluktan ciktiktan sonra 15 ine falan biletini al hazirlanman icinde rahat vaktin olur sahsen ben bir gun sonra gitmistim baya kosusturma olmustu :) hayirlisi olsun simdiden egitim hayatinda basarilar.