Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ACIL Transkript Apostil

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
pelinde

ACIL Transkript Apostil

Mesaj gönderen pelinde » Sal Ağu 05, 2014 1:51 pm

Arkadaslar simdi evraklari Amanyaya yollayacagim(sartli kabul) ama transkriptime Ankarada valilik apostil yapmadi sanirim okul mudurum sistemde mi ne gozukmuyormus transkripti islak imzali okulun muhurlu haliyle apostyilsiz gondersem olur mu ?

lwntygt

ACIL Transkript Apostil

Mesaj gönderen lwntygt » Sal Ağu 05, 2014 4:18 pm

muhur ve islak imzali gonderdim kabul etmislerdi illaki apostil gerekli degil

pelinde

ACIL Transkript Apostil

Mesaj gönderen pelinde » Sal Ağu 05, 2014 5:40 pm

Cok tesekkur ederim cevap icin, hangi univrsoteye yollamistin? Paderborn\'un sitesinde transcripts references etc must be officially certified yaziyor ama ankarada apostil yapamiyorum transkriptime :(

Bir sorum daha var, forumda bazi arkadaslar ceviriyi notere goturmus sonra apostilletmis bazilarida direykyeminli tercuman muhru ve imzasi ile gondermis, apostilsiz gondersem bir problem olur mu cevirileri?

lwntygt

ACIL Transkript Apostil

Mesaj gönderen lwntygt » Çrş Ağu 06, 2014 3:00 pm

valla ben hic noterden bisey yapmadim cevirileri yeminli tercumandan yaptirdim transkripti okuldan ingilizce aldim gonderdim muhurlu olarak

Duisburg essen e gonderdim ben 10 icinde kabul maili geldi

sen hangi bolume basvuru yapiyorsun

pelinde

ACIL Transkript Apostil

Mesaj gönderen pelinde » Prş Ağu 07, 2014 5:27 pm

Merhaba, essenda Germanistik, Paderbornda Medienwissenschaft icin basvuru yaptim. Sen ne zaman gondermistin de 10 gun icinde kabul geldi ayy insallah benimde o kadar cabuk gelir!! :))