Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist odeme

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
pia

Uni assist odeme

Mesaj gönderen pia » Prş Tem 10, 2014 3:41 pm

Herkese Merhaba,

Ben bir universite icin basvurumu yaptim, belgelerimi uni assiste gonderdim ve ellerine gecmis gozukuyor fakat bana belgelerinizi aldik simdi odemeyi yapin diye bir mail ile geri donus yapmadilar. Sizce yine de basvuru ucretini odeyip atayim mi yoksa mail atmalarini mi beklemeliyim?

Yardimci olursaniz cok sevinirim, tarihin gecip basvurumun yanmasini hic istemiyorum.

Deadly Impact

Uni assist odeme

Mesaj gönderen Deadly Impact » Prş Tem 10, 2014 10:13 pm

[quote]pelin111 tarafindan yazilan metin:

Herkese Merhaba,

Ben bir universite icin basvurumu yaptim, belgelerimi uni assiste gonderdim ve ellerine gecmis gozukuyor fakat bana belgelerinizi aldik simdi odemeyi yapin diye bir mail ile geri donus yapmadilar. Sizce yine de basvuru ucretini odeyip atayim mi yoksa mail atmalarini mi beklemeliyim?

Yardimci olursaniz cok sevinirim, tarihin gecip basvurumun yanmasini hic istemiyorum.[/quote]

mail gelmesini neden bekliyorsunuz onu anlamadim. Bence fazla zaman gecmeden yatirin ayrica uni-asist bu yani paranizin uzerine yatmaz :)

selintas

Uni assist odeme

Mesaj gönderen selintas » Cum Tem 11, 2014 3:02 am

[quote]pelin111 tarafindan yazilan metin:

Herkese Merhaba,

Yardimci olursaniz cok sevinirim, tarihin gecip basvurumun yanmasini hic istemiyorum.[/quote]

Ben belgelerimi yollarken, para yatirdigima dair dekontu da belgelerin arasina eklemistim. Parayi yatirmadiktan sonra isleme almazlar diye dusunuyorum.

pia

Uni assist odeme

Mesaj gönderen pia » Cum Tem 11, 2014 1:41 pm

Bugun yatirmam icin mail geldi, onlarin belgelerinizi aldik simdi odemenizi yapin diye bir mail atmasi gerektigini dusunmustum ama hata yapmisim anlasilan, dekontu basvuruyla yollamak cok daha mantikli olurmus.

cook tesekkur ederim.

pia

Uni assist odeme

Mesaj gönderen pia » Cum Tem 11, 2014 5:32 pm

Size bir sey daha danismak istiyorum. Bugun uni assiste 68euro yatirmak icin bankalara gittim ve en az 100 tl swift ucreti odeyecegimi soyledi Is bankasi,yapikredi ve ing bank. 68 euro icin bu kadar kesinti bana cok abest geldi. Nasil ve nereden yatirirsam daha az swift ucreti oderim bilgisi olan var mi??

pia

Uni assist odeme

Mesaj gönderen pia » Pzr Tem 13, 2014 1:21 pm

bir onerisi olan yok mu :ap

pardon

Uni assist odeme

Mesaj gönderen pardon » Pzr Tem 13, 2014 1:41 pm

Hala parayi yatirmadin mi? Kesin kabul icin basvurduysan sorun cikabilir, 2 gun kaldi basvurularin bitmesine. En ucuzu internetten yollamak genelde. Havalenin de gecmesi 1-2 gunu alabilir, o yuzden bence hizli havale ile gonder.