Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

en kisa yoldan schengen vizesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Balbazar

Mesaj gönderen Balbazar » Çrş Nis 02, 2014 6:09 pm

arkadaslar merhaba ogrenci vizesi icin yaptigim vize talebi red edildi su siralar itiraz edecegim fakat ben ondanda birsey cikmaz diye yazin mutlaka almanya ya gitmek istiyorum daha once almanya ya turist olarak gittim fakat su an tekrar almanya dan basvurmam dogru olmaz ogrenciyim ve yunanistanin vize konusunda sorun cikarmadigini duygum niyetim yunanistan uzerinden almanya ya gitmek sizce nasil bir fikir bilen arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim

pardon

Mesaj gönderen pardon » Çrş Nis 02, 2014 7:53 pm

Almanya\'ya gidip napicaksin, itiraz mi ediceksin?

selintas

Mesaj gönderen selintas » Çrş Nis 02, 2014 8:02 pm

Siz bana red verdiniz ama ben geldim mi diyeceksin? Bu ne kadar dogru bir adim olur ki?

Balbazar

Mesaj gönderen Balbazar » Çrş Nis 02, 2014 8:05 pm

hayir sorumu yanlis anladiniz ben de zaten boyle bir durumda almanya konsoloslugundan turistik vize talebi yapmamin dogru olmadigini soyluyorum demek istedigim baska ulkeden schengen vizesi alip o sekilde almanya ya gitmek

pardon

Mesaj gönderen pardon » Çrş Nis 02, 2014 10:04 pm

Tamam da o sekilde gidip napicaksin? Sadece turistik amacla gidiceksen git ama universite okumak veya baska bir sey icinse cok mantikli degil.

johannical

Mesaj gönderen johannical » Çrş Nis 02, 2014 10:58 pm

Basligi okuyunca lotonun formulunu falan buldunda hayrina paylasiyosun sandim.. hayal kirikligimi anlatamam ..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Nis 03, 2014 4:52 pm

oyle bir sansin yok maalesef. Yunanistan uzerinden buraya gelsen de en fazla 3 ay kalabilirsin burda.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com