Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

2 Ekimde Vize Gorusmem var yardim edin :)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Mehmetemin123

Mesaj gönderen Mehmetemin123 » Çrş Eyl 25, 2013 1:16 pm

Sartli kabulum Kurs kayidim ve Garantorum var diger gerekli seyleride hallettim sizce durum nasil olur ?

prometheus

Mesaj gönderen prometheus » Çrş Eyl 25, 2013 1:33 pm

Kim bilir. Eksigin yoksa ve belgelerin ikna edici ise alirsin.

mgmgmg

Mesaj gönderen mgmgmg » Çrş Eyl 25, 2013 1:34 pm

Iyi diyelim iyi olsun.Yardim edecek birsey yok, senden belgelerini alacaklar bizim halkbank gisesinde calisan insanlardan daha kibar. eksik evrak olmasin gerisi yabancilar subesine kalir, insallah alirsin.

Mehmetemin123

Mesaj gönderen Mehmetemin123 » Çrş Eyl 25, 2013 1:40 pm

eyw saolunda bakalim artik Almanya\'daki yabanci sube sikinti yapmasin vizede sikinti cikmaz demis bakalim ama yinede

ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Çrş Eyl 25, 2013 9:04 pm

yazdigin motivasyon mektubuna cok dikkat et onda ne yazdiysan resmi olarak ibrazi olsun yoksa bidaha evrak isterler bende aynisi oldu mektupta belirttim daha onceden okudugumu ama not dokumu neden biraktigimi belgeleyen seyler vermedim evrakta onu istediler tekrardan hazrlayip mektup yazip verdim bidaha. buna dikkat.

mrt

Mesaj gönderen mrt » Çrş Eyl 25, 2013 9:14 pm

konuyla tam alakali degil ama bisey sormak istiyorum ben duisburg essen e ve siegen a basvuru yaptim ama diploma osym belgesini falan cevirmeden sadece formlari almanca doldurarak postaladim sizce cevirmedigim icin problem olur mu bide ortalama kac gunde kabul alirim?

lordin

Mesaj gönderen lordin » Çrş Eyl 25, 2013 10:03 pm

cevirmen gerekirdi Almanca ya da Ingilizceye. Ortalama 45 gunde cevap veriyor Duis-Essen.

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Çrş Eyl 25, 2013 10:07 pm

[quote]mrt tarafindan yazilan metin:

konuyla tam alakali degil ama bisey sormak istiyorum ben duisburg essen e ve siegen a basvuru yaptim ama diploma osym belgesini falan cevirmeden sadece formlari almanca doldurarak postaladim sizce cevirmedigim icin problem olur mu bide ortalama kac gunde kabul alirim?[/quote]
sartli kabulun ne zaman gelecegi belli olmuyor . Son basvuru tarihinden minimum 4 hafta maksimum 8 hafta , universitelere gore degisiyor . Ben 6 universiteye basladim 6. haftanin icindeyim henuz bir cevap gelmedi .

mrt

Mesaj gönderen mrt » Çrş Eyl 25, 2013 10:51 pm

[quote]lordin tarafindan yazilan metin:

cevirmen gerekirdi Almanca ya da Ingilizceye. Ortalama 45 gunde cevap veriyor Duis-Essen.[/quote]

sadece transkript ingilizceydi.unileri international ofisini almanca bilen birine arattirip sorsam bu konuda cevap alabilir miyim cevirip cevirmemem gerektigine dair?