Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yardim lutfen :)))

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sinanbar89

Mesaj gönderen sinanbar89 » Cum Nis 24, 2009 10:15 am

oncelikle iyi geceler ben haziranda 2 yillik universiteyi bolum 2.olarak ve 4 uzerinden 3.03 ve 3.20 arasi bir diploma notu ile bitirecegim ve almanya da hannover de elektroteknik okumak istiyorum hic almancam yok orda da amcamlarda kalicam..ben mezun oldukdan sonra almanyaya dil kursu icin gidip sonra universiteye baslamak istiyorum izlemem gereken yollar nedir ve pasaportum yok bana pasaport konusunda bilgi verirseniz bugun yani cuma gunu de pasaport basvuru yapicam insallah

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Cum Nis 24, 2009 10:41 am

Merhaba oncelikle aramiza hosgeldin,

yalniz bu tarz basliklar yasak, yani yardim lutfen tarzi. Bundan sonra dikkat edelim. Cunku buraya gelen herkes yardim lutfen diye konu aciyor.

Oncelikli tavsiyem bu linki takip et ve gerekli genel bilgileri edin...

SItede ihtiyac duyabilecegin her sey mevcut, oldu da bulamadigin bir sorunun cevabi mi oldu, o zaman forumda uygun yere, ve uygun bir baslikla konu acabilirsin..

Ilgin ve anlayisin icin tesekkur ediyorum.. :)

sinanbar89

Mesaj gönderen sinanbar89 » Cum Nis 24, 2009 10:45 am

bilmiyordum.bundan sonra oyle yaparim sagol:)

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Cum Nis 24, 2009 10:59 am

kardes aramiza hos geldin...senin gibi 2yillik mezun olacak arkadaslarimizin baslliklarini bile bulabilirsin.
kolay gelsin...

sinanbar89

Mesaj gönderen sinanbar89 » Cum Nis 24, 2009 11:16 am

hos bulduk sagol bakiyorum