Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

BLOKE HESAP ISBANK ZARARLARI-acil!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
erde6

Mesaj gönderen erde6 » Cum Ağu 23, 2013 12:42 pm

Bugun vize gorusmem vardi ve bloke hesap belgem eksik olarak girdim. haftaya gonderecegimi soyledim. Tam da bugun, 21 gun bekledikten sonra deutsche banktan da hesabim acildigina dair mail geldi. Su an hem Isbankta hem DB da hesabim oldu. Parayi hangisine gondermeliyim? DB a parayi gonderdikten sonra yine beklemekten korkuyorum haftalarca. Buurumda vize sureci uzayacak kursu kacirma ihtimali yuksek. isbankasi kreuzberg subesi Devrim Bey, bu sabah beni cepten arayip bilgilendirdi, o kadar duyarlilar yani ve hemen para geldikten sonra maili atabileceklerini soylediler. Isbank cok cok daha garantili duruyor. Ancak Erfurtta olacagim, orda isbankasinin sikintisini yasar miyim? bilgisi olan? is bankasina bloke yapmanin dezavantajlari neler!?? her ay para cekmeye Berlin e mi gidecegim-Erfurttan baska bankadan cekebilicek miyim-ekstra bisi odiycek miyim-ne odycem??

irhemt

Mesaj gönderen irhemt » Cum Ağu 23, 2013 5:56 pm

deutschbank a parayi yatirdiktan sonra en gec 1 haftada ortalama olarak 2-5 gunde e mail atiyorlar diye biliyorum. Ben cok bekledigimi hatirlamiyorum para yatirdiktan sonra. Eger 1 haftadan bisey olmaz diyorsan ki en gec sure bu, deutschbank a yatir. Heryerde deutschbank var, is bankasi sikinti yaratabilir bu sebeple. Tabi is bankasiyla ilgili pek bilgim yok. Ama en garantisi deutschbank, hatirladigim kadariyla da bircok kisi is banki onermiyor.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Ağu 23, 2013 6:12 pm

Sanirim bir kere hesabi aktiflestirmek icin berline gidiyordun ama emin degilim irhemin dedigi gibi 1 hafta surmez sanirim deutsche bank.En mantiklisi o.Bir de ayni soruyu uc yere bir yerden yazman bizim senin soruna hizle cevap vermemizi saglamadi;)

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cum Ağu 23, 2013 9:08 pm

Cevap verecektim, 3 yere yazinca vazgectim :)

mehserbul

Mesaj gönderen mehserbul » Cmt Ağu 24, 2013 1:30 am

frankfurttaa isbank var erfurt a cok yakin hizli trenle iki saat... ben islerimi ordan halletmistim..ama para tr den geleceksen havale ucreti aliyorlardi hatirladigim kadariyla... ama berlin isbanka olacaksa paran havale alacaklarini sanmam.

eses26

Mesaj gönderen eses26 » Pzr Ağu 25, 2013 12:35 am

Yani son secenegin olsun isbankasi, cunku ne online islem merkezi sifresi ne de bankamatik karti cikartiliyor. Yani Almanya\'nin koyu diyeyim ben sana .) Harz bolgesinde Clausthal\'deyim, Allah\'in sparkasse\'sinde bile daha iyi muamele var.. Ismim Alman bankalarini dolandirip kacan adama benziyor diye hesap acmiyorlardi, o zannettiler cunku tam ismimi pasaporttan gosterinceki tavirlar ve sonrasinda gittigim islemlerdeki yaklasimi cok begendim.. Daha uzun sene kalan arkadaslar daha vakiftir konuya ama Isbankasi Hamburg subesi her seferinde o dolandiran adam olmama ragmen, tutum her zaman sert olmustu. Diger subelerini bilemem tabi, ama farkli olacagini sanmiyorum.. Tavsiyem gelcek olursan, her ne islemin olursa cok zorda kalmadikca Turk\'e yaptirtma. Bu turktelekommobile, turkcell europe vs icin de gecerli .)

Mumkun oldugunca Alman\'lari terih et..

Is bankasi ornek durum: Turkiye\'den Almanya\'ya bloke hesap icin gonderilen ucret saniyesinde Almanya\'daki hesabinizda olurken, Almanya ici bir havaleyi 3 gunde yapiliyor .)

lovehurts

Mesaj gönderen lovehurts » Sal Nis 08, 2014 1:03 pm

ben 12.07 de isbankasi doviz hesabi internet bankaciligi ile swift yapmistim parayi deutsche bank hesabima. 16.07 de hesaba paranin yattigina yonelik bilgi maili geldi. araya giren haftasonunu saymazsan 3 gunde yatmis oldu para. Yani deutsche banka internet uzerinden en fazla 5 is gununde gider benim tahminim.
Almanya\'ya gittikten sonra sikinti yasamamak adina ben de deutsche banka parayi yatirmani tavsiye ederim.