Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

AT-11 baslik var ama cevap alamadim

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Sal Ağu 20, 2013 3:15 pm

arkadaslar oncelikle kusura bakmayin AT-11 ile iglili baslik var orda iki kez sorumu sordum ama cevap alamayinca yeniden baslik actim yoneticilerden ozur dilerim bunun icin. sorum su ki ben hazirlik kursu alicam universitenin kendi bunyesinde yani kendi kursu. bende AT-11 belgesi alabilirmiyim ?

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Sal Ağu 20, 2013 3:35 pm

[quote]ykpbyrm tarafindan yazilan metin:

arkadaslar oncelikle kusura bakmayin AT-11 ile iglili baslik var orda iki kez sorumu sordum ama cevap alamayinca yeniden baslik actim yoneticilerden ozur dilerim bunun icin. sorum su ki ben hazirlik kursu alicam universitenin kendi bunyesinde yani kendi kursu. bende AT-11 belgesi alabilirmiyim ?[/quote]

evet Bende ayni soruyu sormustum . Cevaben; Universitenin kendi bunyesinde ki kurs oldugu icin alabiliyormusuz.

ykpbyrm

Mesaj gönderen ykpbyrm » Sal Ağu 20, 2013 3:48 pm

anladim o zaman uniden ogrenci belgesi alip buraya gondericez o sekilde halledicez tamam cok iyi tesekkur ederim.

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Sal Ağu 20, 2013 6:53 pm

aynen oyle . Rica ederim