Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Remonstrationsantrag

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
schwarz

Remonstrationsantrag

Mesaj gönderen schwarz » Pzr Kas 25, 2012 10:35 am

Gunlerdir forumun altini ustune getirmeme ragmen konuyla ilgili ayrintili bir bilgi bulamadim. Konu basligindan anlasilabilecegi gibi red aldim ve itiraz etmek istiyorum. Bunun nasil yapildigiyla ilgili sitede tek bir link var, ama o da calismiyor. Itirazimi yarin yapmak istiyorum. Birileri yardimci olabilirse cok sevinirim. Nereye, ne sekilde gondermem gerektigini biliyorum ancak dilekcede tam olarak ne demem gerektigini, ek belgeleri hangi usulle ekleyecegimi bilmiyorum.
Ayrica amacim reddin sebeplerini ogrenmek degil, cok acik bir bicimde belirtilmis zaten bu, vize talebimin yeniden gozden gecirilmesini saglamak. Bu mumkun mudur?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Remonstrationsantrag

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Kas 25, 2012 10:42 am

Vize reddi sebebini klasik herkese gonderdikleri bir mektupla anlatiyorlar yani o aslinda sebep sayilmaz bile.Hangi konsolosluga basvurduysan oraya gondereceksin mektubunu.Icerik hakkinda fazla bilgim yok ama butun belgelerinin tam oldugunu , red icin gostermis olduklari sebeplerin dogru olmadigini , gerekirse hakkini mahkemelerde arayacagini belirtebilirsin.