Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

turistik vize

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mavisim

turistik vize

Mesaj gönderen mavisim » Prş Eki 18, 2012 2:52 pm

Cocuklarin 2yillik vizeleri onaylandi,bizimki turistik vize,son 8yildir siksik gidip geldigimiz icin boyle verildigini dusunuyorum.

Yaklasik 4-5yil sonra uni.icin bu ulkeye gidecekler,o vakit bu turistik vizenin "ogrenci vizesi "alirken faydasi olur mu acaba?

Burada okuyorum ogr.vizesini cok zor veriyorlar,bu vizemizin bize faydasi olmayacak mi bunu merak ettim.

Tsk

not.siksik gidip gelmeyi planliyoruz,bu durumda takipcimiz bir kere daha 2 yil verilip hemen ardindan 5yil verilebilecegini soyledi.Bu olursa bunu da gozonune alacaklar mi bilmiyorum.
Degismeyen tek sey degisimdir!

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

turistik vize

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Eki 18, 2012 4:14 pm

Kesinlikle cok cok faydasi olur kanimca.

mavisim

turistik vize

Mesaj gönderen mavisim » Prş Eki 18, 2012 7:25 pm

Tsk ederim.

Biz su an anadil agirligi alm olan bir okula gonderiyoruz,okul a2 yi bu sene verecek(yani sinavina sokacak),ancak lise kisminda ayni okulu tercih etmeyecek gibiyiz,bu durumda alm bilgisinin korelmemesi tam tersine ilerlemesi icin kursa gidecek,ana amac 11.sinifta dsh i vermis olmasi,boyle oldugunda direk uni.basvurusu yapabilecek ve direk yerlesecek,omrumuz olursa :)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

turistik vize

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Eki 18, 2012 8:52 pm

Cok iyi bir plan.Bu durumda vize de problem yasamasi bence cok az bir ihtimal.

mavisim

turistik vize

Mesaj gönderen mavisim » Cmt Şub 14, 2015 4:48 pm

O zaman lisede devam etmeyecegiz demisim ama biz liseye kaydolduk,A2 yi aldik zaten o sene,simdi 1 ay sonra B1 sinavina girecek(on elemeyi gecti) bakalim boyle surerse okula entegre sekilde 3yil sonra C1 alinmis olacak.SAnsli nesil..

atalayx6

turistik vize

Mesaj gönderen atalayx6 » Cmt Şub 14, 2015 9:45 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Cok iyi bir plan.Bu durumda vize de problem yasamasi bence cok az bir ihtimal.[/quote]

*** *** gitmesem de 3 ay gitmisligim var bunun bir etkisi olacak mi vize gorusmesinde?
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..