Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanya\'da universite

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
chaneeelll

almanya\'da universite

Mesaj gönderen chaneeelll » Sal Eyl 18, 2012 1:11 pm

merhaba ben bu yil universite sinavina hazirlanicam ama gelecegimle ilgili tam karar veremiyorum . siyaset ve uluslararasi iliskiler dusunuyorum. bu bolumu almanya\'da bir universitede mi, turkiyede mi okumaliyim? almanca bilmiyorum bunun icin ne yapmam gerekir? almanyada bir universiteden mezun olduktan sonra ne yaparim? yardiminiz icin teskkurler ;)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

almanya\'da universite

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Eyl 18, 2012 8:13 pm

Eger kazanabiliyorsan turkiye de lisans okuyup almanyaya master icin gitmen iyi olur bence.

murat181818

almanya\'da universite

Mesaj gönderen murat181818 » Sal Eyl 18, 2012 8:25 pm

[quote]chaneeelll tarafindan yazilan metin:

merhaba ben bu yil universite sinavina hazirlanicam ama gelecegimle ilgili tam karar veremiyorum . siyaset ve uluslararasi iliskiler dusunuyorum. bu bolumu almanya\'da bir universitede mi, turkiyede mi okumaliyim? almanca bilmiyorum bunun icin ne yapmam gerekir? almanyada bir universiteden mezun olduktan sonra ne yaparim? yardiminiz icin teskkurler ;)[/quote]

Bana gore uni yi burada oku turkiyede lisans yapip mastere gelen cok kisi oluyor ama uni burada okuyanlar cok az biliyorsun dunyada az bulunan herseyde degerlidir...
So geht nicht !

chaneeelll

almanya\'da universite

Mesaj gönderen chaneeelll » Çrş Eyl 19, 2012 12:38 pm

en iyisi master yapip yurda geri donmek ;)