Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Isbankasi hesap acmiyor artik?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
friedeyes

Mesaj gönderen friedeyes » Prş Ağu 16, 2012 10:34 am

vizeyi alirsam Berlinde kalicam, okul kayit tarihine yetismicek gibi gozukuyor

Arda93

Mesaj gönderen Arda93 » Pzr Ağu 19, 2012 11:20 pm

is bankasi hep sorun cikariyor. Ama eger bir tanidik bulabilirseniz isinizi 2 gunde hallederler, yaptiklari is yasal sadece turkiyede ki subeler bilgileri olmadan ahkam kesiyorlar , yinede tavsiye olarak kesinlikle isbankasiyla calismayin en son seceneginiz bu olsun. Gercekten profesyonellikten cok uzaklar ozellikle koln subesi. Gecen yil az kavga etmedim bana sahte belge gonderdigimi kendi yerime baskalarinin imzaladigi falan ima ettiler. Ama eger bir tanidik bulursaniz , turkiyeden bir sube muduru falan onlarin talimatlariyla ne derseniz yapiyorlar . Tek baslarina idrak etmeleri cok uzun suruyor sanirim .

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Pzt Ağu 20, 2012 10:44 am

Arkadasa aynen katiliyorum almanyada ilk universite isi olarak tavsiyem blok hesap ile geliyorsaniz deutsch banktan hesap acmanizdir..Zaman kaybi hakikaten oluyor...1-2 ay onceden acmaniz bir engel teskil etmez
So geht nicht !

yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Pzt Ağu 20, 2012 11:35 am

Arkadaslar eger islemlerini izmirden yaptiracak veya izmirde yasayanlar balcovada kipa icerisindeki is bankasi daha oncelerde acmis ve isi biraz biliyolar. isteyen oraya gidip gorusebilir. ben gecen hafta gorustum ancak zaten ben belgeyi onaylatip gonderdim bile. EÐER ILLAKI IS BANKASI DERSENIZ BALCOVADAKI KIPA ICERISINDE IS BANKASI SUBESI VAR. izmir alman konsoloslugunA 10 dk mesafede.
banka acilis saati:10.00 :)