Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Zorunlu Ogrenci Sigortasi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzt Şub 04, 2013 5:34 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Asagidaki formu doldurup care concept e fax, mail veya postayla yolluyorsun. Yerinde olsam mail ve posta ikisini tercih ederim:

http://www.care-concept.de/krankenversi ... g_verl.php[/quote]

Gurkan abi burayada bir bakarmisin :

https://www.care-concept.de/krankenvers ... vilang=trk

Az once sigortayi aradim dun bitmisse ve bugun yaparsaniz uzatmaniz gecerlidir,fakat yarina kalirsa gelecek aylarda baslatilir diye soyledi.Simdi senin yolladigin adresteki posta yoluyla imzayla yollanacak , istersen benim yolladigim link e bakabilirsen belki isim bugun halledilir,ilgin icin tsk. ettim.
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Şub 04, 2013 5:45 pm

Seninki de online form sadece aradaki fark o, Fakat online olarak yapinca hep bir problem cikiyor. Dedigim gibi yapip bugun yollarsan maille belgeyi sorun yasamazsin. Hemen ciktisini alip postayla da yolla(Einschreiben olarak).
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzt Şub 04, 2013 6:15 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Seninki de online form sadece aradaki fark o, Fakat online olarak yapinca hep bir problem cikiyor. Dedigim gibi yapip bugun yollarsan maille belgeyi sorun yasamazsin. Hemen ciktisini alip postayla da yolla(Einschreiben olarak).[/quote]
tamam abi saol hallettim ve sigorta turunude 31 euroluk yaptirdim.insallah bir sikinti cikmadan bu hafta alirim mail ve postalari.
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzt Şub 04, 2013 6:51 pm

Aylik sigorta odemesini bloke hesaptan yaptirabiliyor muyuz? toptan odemek mi mantikli sizce aylik mi? Birde vize gorusmesinde okul gibi sigorta belgesinin orjinali mi isteniyor yoksa bilgisayar ciktisi yeterli olur mu?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 05, 2013 10:03 am

aylik odemen daha mantikli, kayit sirasinda direk olarak bloke hesabinin bilgilerini verirsen duzenli olarak ordan keserler.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

strider

Mesaj gönderen strider » Sal Şub 05, 2013 9:36 pm

Neden hazirlik kursuna 30 euro\'luk sigorta ile gidilebiliyor da universiteye gidilemiyor? Ayni insan, basina gelebilecek her sey dil kursunda da gelebilir Allah gostermesin..