Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Danisman sirketlerine dikkat

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sarhosari

Mesaj gönderen sarhosari » Sal Mar 27, 2012 12:39 am

istanbul\'da ITEBS diye bir danismnlik sirketi var sizden700 - 800 euro gibi okul kayit parasi istiyorlar ama sonradan bu paranin nereye gittigi mechul. sozlesmeyi dikkatli okursaniz okul kabul masraflari ve danismanlik diye birlestirmisler sonradan bir sey de yapamiyorsunuz. diger sirketlerde farkli degil iyice arastirin derim (sirketlere 200-300 eurodan fazla paralar vermeyin). burdan okul kabulu cok basit gozunuzde buyutmeyin. ben bu sitedekilere guveniyorum

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Mar 27, 2012 3:04 pm

Sonrada Turkiye\'de yasalar var diyorlar.Goz gore gore senin vatandasini kazikliyorlar paralari goturuyorlar ses cikmiyor.Aman dikkat :)

ERDAL

Mesaj gönderen ERDAL » Sal Mar 27, 2012 4:06 pm

Simdiki cogu danismanlik sirketi 1750 Euro gibi bi ucret istiyor ve kurs+sigorta+sinavlar vs... gibi butun ucretleri siz oduyosunuz bisey yaptiklarida yok bu siteyi farketmesem bende o parayi vermek zorunda kalicaktim neyseki Gurkan abi sayesinde uygun bi fiyata hallettik. Burdaki yardimlasmayida hicbir danismanlik sirketi saglayamaz.
Don´t let your fears stand in the way of your dreams!

yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Prş May 08, 2014 1:44 am

evet gecen yil ayni seyleri bende yasamistim. 3 -4 tane danismanlik sirketine gittim ve fiyat arastirmasi yaptim .isim vermeye gerek yok.sirketin biri er basvuru icin 500 € istedi, digeri 2500€ istedi.ve hersey sana ait onlar sadece senden belgeleri alip gonderiyorlar. :) hani bir soz var istanbulun tasi topragi altin. bence bu soz onlar icin gecerli. eger siz altinsaniz tabi:)