Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

MASTER ALMANYA ÇALIŞMA İZNİ

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
aleyna2528

MASTER ALMANYA ÇALIŞMA İZNİ

Mesaj gönderen aleyna2528 » Cum Mar 15, 2024 4:32 pm

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı , Ben ücretli bir master kursundan kabul aldım. Semester ücretini ödedim ve kabul mektubumu aldım. Nisan aynın sonunda kısmetse almanyaya gidceğim. master sürem 6 ay almanyada ilk ücretlendirme tarihim haziranda. Oraya gidip çalışıp ödeyebilirim diye düşünüyorum ama ödeyemedebilirim. Eğer master ücretimi ödeyemezsem çalışma iznimde iptal edilir mi? Veya başta öğrenci belgesiyle kayıt uapacağım için çalışma iznim olursa sorun olmazmı ?Bu konu hakkında bilgisi olan bilgilendirebilir mi? TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

aozkan09

Re: MASTER ALMANYA ÇALIŞMA İZNİ

Mesaj gönderen aozkan09 » Cum Mar 15, 2024 4:48 pm

aleyna2528 yazdı: Cum Mar 15, 2024 4:32 pm Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı , Ben ücretli bir master kursundan kabul aldım. Semester ücretini ödedim ve kabul mektubumu aldım. Nisan aynın sonunda kısmetse almanyaya gidceğim. master sürem 6 ay almanyada ilk ücretlendirme tarihim haziranda. Oraya gidip çalışıp ödeyebilirim diye düşünüyorum ama ödeyemedebilirim. Eğer master ücretimi ödeyemezsem çalışma iznimde iptal edilir mi? Veya başta öğrenci belgesiyle kayıt uapacağım için çalışma iznim olursa sorun olmazmı ?Bu konu hakkında bilgisi olan bilgilendirebilir mi? TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN
6 ay master nasıl oluyor, ilk semester’den mi bahsediyorsunuz?

aleyna2528

Re: MASTER ALMANYA ÇALIŞMA İZNİ

Mesaj gönderen aleyna2528 » Cum Mar 15, 2024 4:50 pm

Evet ilk semester almanyada