Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

N26 PASAPORT SORUNU (veya alternatifi)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ozan-ozan

N26 PASAPORT SORUNU (veya alternatifi)

Mesaj gönderen ozan-ozan » Cum Mar 24, 2023 1:33 pm

Arkadaşlar merhaba, okulum sağlık sigortamı aktifleştirmemi istiyor, sigorta şirketi de bunu yapmak için bir alman bankasından IBAN'ımın olmasını istiyor. N26 da hesap açmak için başvurdum fakat N26 yetkilisi; yeni türk pasaportlarının sisteme kabul edilmediğini, bunun güncellenmesinin bir ayı bulabileceğini söylüyor. Benim bir ayım yok, bunu 10-12 gün içinde yapmam lazım.

Daha önce böyle bir durum yaşayan kimse oldu mu, olduysa çözümünüz ne oldu? ve N26 bankasının alternatifi (herşeyin internetten üzerinden yapıldığı) var mı?

Teşekkürler.

burak1204

Re: N26 PASAPORT SORUNU (veya alternatifi)

Mesaj gönderen burak1204 » Cmt Mar 25, 2023 12:52 pm

Ben geçen yıl vivid'de hesap açmıştım. Hesap açma süreci N26'dan daha sorunsuz geçmişti. Onu deneyebilirsin.

https://vivid.money/en-eu/

ecemA

Mesaj gönderen ecemA » Pzr Nis 09, 2023 6:01 pm

Merhaba, ben de aynı sorunla karşılaştım ve Vivid Money'den de denediğimde yine yeni pasaportun sistemde tanımlı olmadığı söylendi. Support bölümü de çok yardımcı olmuyor şu anda. Bir çözüm bulabildiniz mi ?

osmanogzhn

Mesaj gönderen osmanogzhn » Pzr Haz 04, 2023 8:14 pm

Bu konuda gelişme var mı arkadaşlar?