Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Özel Sağlık Sigortası

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
meinschatzistweg

Özel Sağlık Sigortası

Mesaj gönderen meinschatzistweg » Sal Şub 14, 2023 4:22 pm

Merhaba arkadaşlar, ben normalde AT/11 belgesi ile başvurmuştum ama vize işlemleri geciktiği için benden yeni bir sağlık sigortası istediler. AT/11 belgesinin tarihini sizce ileri alabilir miyim? Eğer alamazsam bana önerebileceğiniz güvenilir bir sigorta şirketi var mıdır? Deneyimleriniz benim için önemli, teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Özel Sağlık Sigortası

Mesaj gönderen Physiker » Prş Şub 16, 2023 7:27 pm

Önce at11 i deneyin. Olmazsa seyehat saglik sigortasi yaptirin. Seyehat saglik sigortasi zaten sadece vize basvurusu icin gecerli olacak. Almanya da gecerli degil zaten. O yüzden hangisinden yaptirdiginizin cok bir önemi yok.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Cansu.

Mesaj gönderen Cansu. » Sal Şub 28, 2023 5:24 pm

Okullara kayıt için istenen sağlık sigortasının özel ya da devlet sigortası olmadı farkeder mi?
30 yaş üzeri için devlet sigortası çok pahalıya geliyor, özeller bunun yarısı nerdeyse.
Okullar özeli de kabul ediyor mu?

zozoo

Mesaj gönderen zozoo » Çrş Mar 01, 2023 2:10 pm

meinschatzistweg yazdı: Sal Şub 14, 2023 4:22 pm Merhaba arkadaşlar, ben normalde AT/11 belgesi ile başvurmuştum ama vize işlemleri geciktiği için benden yeni bir sağlık sigortası istediler. AT/11 belgesinin tarihini sizce ileri alabilir miyim? Eğer alamazsam bana önerebileceğiniz güvenilir bir sigorta şirketi var mıdır? Deneyimleriniz benim için önemli, teşekkürler.
AT-11 belgesini zaten 6 aylık olarak veriyorlar, siz Almanya'da sunmak üzere yeniden alabilirsiniz.