Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

osym yerlesti belgesi internet ciktisi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Kas 05, 2011 4:45 pm

nlhaarlem sorular sormussun ve bayagi bir telaslisin..Bilen arkadaslar cevaplamaya calismis , biraz sakin olmani oneririrm.
Cevaplari bilen arkadaslar zaten yaziyorlar bildiklerini.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Çrş Kas 30, 2011 11:50 pm

Basvuruyu yaparken gercekten cok pisman olmustum keske Turkiye\'de noter onayi alsaydim diye....Ama bana yardimci olan arkadas hic geregi yok onlar ilk olarak okula gidince yabancilar ofisinde ki memuru gecmek icin yapilan islemler dedi ama ben yine de guvenemistim ve onu gectik cok sukur bir problem cikmadi. Yani Lise diplomam haric digerlerinin noter onayi falan yoktu.Ama ben bundan sonra basvuracak arkadaslara o adrenalini yasamamalari adina noter onayi yaptirmalarini oneririm.

Scheinen

Mesaj gönderen Scheinen » Cum Ara 30, 2011 12:04 am

Vize basvurusunda Internet ciktisi sunalim mi ? ( okul onayli )
Yoksa ankaradan Orjinalimi gerekli ?
Hayatinizin kalitesini, hayatinizdaki insanlarin kalitesi belirler.

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Ara 30, 2011 12:10 am

Internet ciktisi yeterli olur.

mbasalak

Mesaj gönderen mbasalak » Cum Oca 20, 2012 3:12 pm

Internet ciktisi yeterlidir sana red verecek olsalar bu belgenin internet ciktisi oldugundan degil baska sebepten verirler.Sen diger belgelerine odaklan butun enerjini bu belgeye vermissin

caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzr Eyl 09, 2012 7:33 pm

[quote]FarukDemir tarafindan yazilan metin:

Neden anlamak istemiyorsun? Ogrenci belgesini cikar bir kere aradan. Ankaradan bir tanidik bul, ve Osym\'den yerlestirme belgenin aslini aldir, ya da internetten cikarip notere onaylatsin,sana yollasin. En son diplomani ve yerlestirme belgeni almancaya cevirt ve basvurunu yap. Bu kadar..[/quote]

Merhaba arkadaslar,
ben Acik ogretim fakultesi lisans isletme mezunuyum bu sene osym kanaliyla psikoloji kazandim. Yarin belgelerimi almancaya cevirtip noterden onaylatacagim. Osym kazandi belgesini renkli cikti aldim hem ceviri yaptirip hem noterden onaylatacagim. Lise transkriptim orjinal ingilizce onada noter onayi gereklimidir?
Ayrica arkadasimizin dedigi gibi en son diplomayi mi (aof isletme) cevirtip gondermeliyim yoksa lise diplomami mi? yardimci olursaniz cok sevinirim

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Eyl 09, 2012 10:16 pm

Transkriptini fotokopi cektir ve okuldan aslinin aynisidir diye onaylat.Orjinalini gonderme bence. Diger belgeler de de dedigimi yapabilirsin boyle notere fazla paran gitmez.

alevv

Mesaj gönderen alevv » Pzr Eyl 16, 2012 8:54 pm

merhaba arkadaslar, winter semester icin mastera basvurup kabul alan var mi duisburg icin? ben ise nin elektrik muhendisligi masterina basvurdum ama hala sonuc belli olmadi maillere de cevap vermiyorlar

bilk

Mesaj gönderen bilk » Pzr Eyl 16, 2012 10:08 pm

ne kadar oldu basvuru yapali?

alevv

Mesaj gönderen alevv » Pzr Eyl 16, 2012 10:19 pm

24 temmuzda bana mail attilar sonra eksik bi belge vardi onu istediler yolladm agustosta iste bu sali tam 8 hafta olcak