Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

PTT Turpex formu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
spookykiwi

PTT Turpex formu

Mesaj gönderen spookykiwi » Prş May 26, 2022 4:03 pm

Arkadaşlar uni assist'e belgelerimi göndermek için ptt'ye gittim. Formu doldurdum ama görevli bayan "Alıcı" kısmında irtibat kişisi yani contact person olmadığı için iade edilebilir bu kargo dedi.

Böyle bir sey olur mu sizce

Hildegard

Re: PTT Turpex formu

Mesaj gönderen Hildegard » Cmt May 28, 2022 11:05 am

spookykiwi yazdı: Prş May 26, 2022 4:03 pm Arkadaşlar uni assist'e belgelerimi göndermek için ptt'ye gittim. Formu doldurdum ama görevli bayan "Alıcı" kısmında irtibat kişisi yani contact person olmadığı için iade edilebilir bu kargo dedi.

Böyle bir sey olur mu sizce
Olacağını düşünmüyorum. Prosedür gereği öyle söylüyorlar. 2 defa turpex ile ünviersiteye belge yolladım ve ikisinde de çalışan kişi aynı cümleyi kurdu bana :arrow:

infc3ku

Re: PTT Turpex formu

Mesaj gönderen infc3ku » Sal May 31, 2022 8:00 pm

Hildegard yazdı: Cmt May 28, 2022 11:05 am Olacağını düşünmüyorum. Prosedür gereği öyle söylüyorlar. 2 defa turpex ile ünviersiteye belge yolladım ve ikisinde de çalışan kişi aynı cümleyi kurdu bana :arrow:
Aynısı bana da söylendi. Uni-assist ofisini arayarak bir alıcı adı istedim öyle gönderdim.