Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize formu doldurmayla ilgili önemli bir soru.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
OgulcanDicle

Vize formu doldurmayla ilgili önemli bir soru.

Mesaj gönderen OgulcanDicle » Pzt Oca 17, 2022 12:48 pm

Merhabalar kolay gelsin benim size sadece bir sorum var. Vize evrağı verirken hazırlık öğrencisiysen ve dil kursuna gidiyorsan, ama üniversiteden ön kabul almışsan ve önkabul öğrencisiysen. Gidiş amacına dil kursu mu eğitim mi yazılır. Ön kabul öğrencisi olduğum için aklım karıştı sadece dil kursu öğrencisi olduğumu düşünmelerini istemiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

erencankaya

Re: Vize formu doldurmayla ilgili önemli bir soru.

Mesaj gönderen erencankaya » Pzt Oca 17, 2022 2:03 pm

Ben de ayni durumdaydım 39f e başvuruyorsun değil mi? Ben gidis amacina dil okulu yazdım ve bir sorun olmadı su an berlindeyim :)

OgulcanDicle

Mesaj gönderen OgulcanDicle » Pzt Oca 17, 2022 2:34 pm

Evet evet ben de ona başvuruyorum dil okulu yazdın yani anladım tamam çok teşekkür ederim.

erencankaya

Mesaj gönderen erencankaya » Pzt Oca 17, 2022 3:56 pm

Rica ederim

selena

Mesaj gönderen selena » Pzt Oca 17, 2022 4:10 pm

OgulcanDicle yazdı: Pzt Oca 17, 2022 12:48 pm Merhabalar kolay gelsin benim size sadece bir sorum var. Vize evrağı verirken hazırlık öğrencisiysen ve dil kursuna gidiyorsan, ama üniversiteden ön kabul almışsan ve önkabul öğrencisiysen. Gidiş amacına dil kursu mu eğitim mi yazılır. Ön kabul öğrencisi olduğum için aklım karıştı sadece dil kursu öğrencisi olduğumu düşünmelerini istemiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.
Merhaba ben de 39 f ile başvuru yapıyorum. Benim de aklımı karıştıran bir durum. Bazıları hem studium hem de dil seçeneğini seçmemiz gerekiyor demişti( iki kutuyu da ) . Tam olarak bilen biri yazabilirse çok sevinirim