Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize görüşmesi sene kaybı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
compli

Vize görüşmesi sene kaybı

Mesaj gönderen compli » Pzt Oca 10, 2022 5:09 pm

Merhaba,
Ocağın sonunda vize görüşmem var, okuluma kayıt yaptırmıştım bile ve bu dönemin başından beri online olarak lisans derslerime devam ediyordum. Belgelerim de hazır.
Merak ettiğim şey, ben YKS'ye 2018'de girip, kazandığım okula bir sene devam etmiştim. Bölümüme devam ederek 2020'de sınava tekrar girip başka bir okulun başka bölümüne geçmiştim, ve bu dönemin başında da bu okulu bırakıp Almanya'da eğitime başlamış oldum zaten. Yani sanırım toplamda 3 sene kaybım var.
Acaba bu durum vize sonucumu ya da görüşmemi olumsuz yönde etkiler mi? Ayrıca vize görüşmesinden önce şu an Türkiye'de kayıtlı olduğum okuldan kaydımı sildirmeli miyim? Teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
fingerspitzengefuehl

Re: Vize görüşmesi sene kaybı

Mesaj gönderen fingerspitzengefuehl » Prş Oca 13, 2022 4:18 am

compli yazdı: Pzt Oca 10, 2022 5:09 pm Merhaba,
Ocağın sonunda vize görüşmem var, okuluma kayıt yaptırmıştım bile ve bu dönemin başından beri online olarak lisans derslerime devam ediyordum. Belgelerim de hazır.
Merak ettiğim şey, ben YKS'ye 2018'de girip, kazandığım okula bir sene devam etmiştim. Bölümüme devam ederek 2020'de sınava tekrar girip başka bir okulun başka bölümüne geçmiştim, ve bu dönemin başında da bu okulu bırakıp Almanya'da eğitime başlamış oldum zaten. Yani sanırım toplamda 3 sene kaybım var.
Acaba bu durum vize sonucumu ya da görüşmemi olumsuz yönde etkiler mi? Ayrıca vize görüşmesinden önce şu an Türkiye'de kayıtlı olduğum okuldan kaydımı sildirmeli miyim? Teşekkür ederim
Eger sorulursa gerekcelendir ve burada nasil yazdiysan aynen orada da anlat, olumsuz olacagini sanmam.
Kölle Alaaf!
Kimim ben? : viewtopic.php?f=2&t=13686