Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada mastera gelip geri dönmek

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
keinproblem

Almanyada mastera gelip geri dönmek

Mesaj gönderen keinproblem » Sal Eki 26, 2021 12:13 pm

Sevmedim. Dönmek istiyorum.

Nisana kadar geçerli ulusal vizem var. Bloke hesabı Türkiye'den kapatabilir miyim? Bloke hesabı daha kullanmaya başlamadım da. Aktifleştirmedim yani. Bir de ilerde yine almanyaya yüksek lisansa ya da herhangi başka sebeple gelmek istesem bu 1 ay içinde bırakıp dönmem vize için ciddi bir problem teşkil eder mi?

zAHo

Re: Almanyada mastera gelip geri dönmek

Mesaj gönderen zAHo » Çrş Eki 27, 2021 4:42 pm

keinproblem yazdı: Sal Eki 26, 2021 12:13 pm Sevmedim. Dönmek istiyorum.

Nisana kadar geçerli ulusal vizem var. Bloke hesabı Türkiye'den kapatabilir miyim? Bloke hesabı daha kullanmaya başlamadım da. Aktifleştirmedim yani. Bir de ilerde yine almanyaya yüksek lisansa ya da herhangi başka sebeple gelmek istesem bu 1 ay içinde bırakıp dönmem vize için ciddi bir problem teşkil eder mi?
Hocam bende böyle bir durumdan korkuyorum açıkcası, sevmediğinizi kaç ay veya haftada anladınız veya okul yüzünden mi ortam yüzünden mi bilgi verir misiniz?

keinproblem

Mesaj gönderen keinproblem » Çrş Eki 27, 2021 7:36 pm

zAHo yazdı: Çrş Eki 27, 2021 4:42 pm Hocam bende böyle bir durumdan korkuyorum açıkcası, sevmediğinizi kaç ay veya haftada anladınız veya okul yüzünden mi ortam yüzünden mi bilgi verir misiniz?
Merhaba Zaho,

Ben münihe geldim ve şehir beklediğimden pahalı. Hala kalacak yer bulamadım, geçici bir yerde kalıyorum ve bunun dönmek istememde etkisi büyük.

zAHo

Mesaj gönderen zAHo » Çrş Eki 27, 2021 9:29 pm

keinproblem yazdı: Çrş Eki 27, 2021 7:36 pm Merhaba Zaho,

Ben münihe geldim ve şehir beklediğimden pahalı. Hala kalacak yer bulamadım, geçici bir yerde kalıyorum ve bunun dönmek istememde etkisi büyük.
Sizler adına en iyisini diliyorum hocam umarım pişman olmazsınız. Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

keinproblem

Mesaj gönderen keinproblem » Prş Eki 28, 2021 9:42 pm

zAHo yazdı: Çrş Eki 27, 2021 9:29 pm Sizler adına en iyisini diliyorum hocam umarım pişman olmazsınız. Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.
Tr gündemi malum ara ara pişmanlık gelir herhalde .d

Bilker

Mesaj gönderen Bilker » Cum Eki 29, 2021 12:56 pm

Hangi bankadan olduguna bagli.