Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Belge Hazırlamada Karışıklık

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Aslickr

Belge Hazırlamada Karışıklık

Mesaj gönderen Aslickr » Pzr Eyl 19, 2021 1:51 pm

Arkadaşlar merhaba tekrar. Konuyu aslında açmıştım buraya da silinmiş. Artık neden bilemem (!)

Belgelerimi hazırlamakta zorlanıyorum. Şöyle mi yapmam gerekiyor? 6 üniversiteye başvuru yapacağım.

1) Orijinali İngilizce olan belgeleri önce 6 tane fotokopi çekip sonra konsolosluğa onay için götüreyim.

2) Orijinali Türkçe olan belgeleri önce yeminli tercümanda çevirttireyim ondan sonra 6 tane fotokopi çektirip konsoloslukta onaylatayım.

Böyle mi yapmam gerekiyor ingilizce ve Türkçe olan belgeler için?

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: Belge Hazırlamada Karışıklık

Mesaj gönderen tunuzn » Pzr Eyl 19, 2021 2:53 pm

Aslickr yazdı: Pzr Eyl 19, 2021 1:51 pm Arkadaşlar merhaba tekrar. Konuyu aslında açmıştım buraya da silinmiş. Artık neden bilemem (!)

Belgelerimi hazırlamakta zorlanıyorum. Şöyle mi yapmam gerekiyor? 6 üniversiteye başvuru yapacağım.

1) Orijinali İngilizce olan belgeleri önce 6 tane fotokopi çekip sonra konsolosluğa onay için götüreyim.

2) Orijinali Türkçe olan belgeleri önce yeminli tercümanda çevirttireyim ondan sonra 6 tane fotokopi çektirip konsoloslukta onaylatayım.

Böyle mi yapmam gerekiyor ingilizce ve Türkçe olan belgeler için?
Belgeleri ayrıntılı olarak söyler misiniz lütfen.

Aslickr

Re: Belge Hazırlamada Karışıklık

Mesaj gönderen Aslickr » Pzr Eyl 19, 2021 8:20 pm

tunuzn yazdı: Pzr Eyl 19, 2021 2:53 pm Belgeleri ayrıntılı olarak söyler misiniz lütfen.
Ne önemi var ki. Yarısı İngilizce yarısı Türkçe belgelerin