Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Goethe dil sinavi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Bermula

Goethe dil sinavi

Mesaj gönderen Bermula » Prş Eyl 02, 2021 2:38 am

Arkadaslar merhaba biliyorsunuz pandemi sebebiyle dil sinavlari malesef sogru düzgün yapilmiyor yapildigi zamansa online olarak basvuru yapmak tamamen sansa kaliyor,gecen sene sinava girdim ve sartli kabulum var vizeye b1 belgesi ile basvurmak istiyorum sinava girmek icin 2 3 günlügüne almanya ya gitmek nasil bir fikir sizce kalacak yer sikintim yok fakat 18 yasimi gectigim ve universiteye kayit yaptirmadigim icin bildigim kadariyla yesil pasaport alamiyorum bordo pasaportla 2 3 gunluk bir vize alma olayi mumkun mu acaba ve ya nasil bir yol izlememi tavsiye edersiniz?
tesekurler

dilandenizucar

Re: Goethe dil sinavi

Mesaj gönderen dilandenizucar » Cum Oca 14, 2022 12:25 pm

Merhaba,
şu an aynı durumdayım benim de yeşil pasaportum iptal oldu okula kayıt yaptirmadim için ve Munihteki Goethe sınavı daha erken açıklandığı için B2 sınavına orda girmek istiyorum okulun son başvuru tarihine yetiştirmek lazım sertifikamı. Siz nasıl bir yol izlediniz benimle paylaşabilir misiniz? Gittiniz mi ve ne kadar sürede schengen vizeniz çıktı acaba?