Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

KABUL BELGESINDE YANLISLIK

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
erich07

Mesaj gönderen erich07 » Cum Ağu 27, 2010 5:26 pm

merhaba dostlar kabul belgem geldi fakat bana hitap ederken soyadimi yanlis yazmislar ergelik yazmislar ercelik olmasi gereken YANI G YERINE C olucak.BU BENIM BASIMA SORUN CIKARTIRMI??

erich07

Mesaj gönderen erich07 » Cum Ağu 27, 2010 5:30 pm

[quote]erich07 tarafindan yazilan metin:
merhaba dostlar kabul belgem geldi fakat bana hitap ederken soyadimi yanlis yazmislar ergelik yazmislar ercelik olmasi gereken YANI G YERINE C olucak.BU BENIM BASIMA SORUN CIKARTIRMI??[/quote] VIZEYI IZMIRDE ALICAM IZMIRIN TAVRINI DUSUNEREK CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM

dokuzonbes

Mesaj gönderen dokuzonbes » Cum Ağu 27, 2010 6:01 pm

kucuk harfle yazarsan daha iyi olur erich07..

sahsi fikrimi sorarsan yanlis isim bence sorun cikartir. daha deneyimli arkadasalrda cevap verecektir eminim.
allahini seven defansa gelsin

technonur

Mesaj gönderen technonur » Cmt Ağu 28, 2010 10:37 am

bence universite ile iletisime gec durumu anlat duzeltip tekrar yollarlar eger hata onlarinsa sen yanlis doldurduysan bida basvur diyebilirler

baar

Mesaj gönderen baar » Pzr Ağu 29, 2010 2:49 pm

merhaba dostlar kabul belgem geldi fakat bana hitap ederken soyadimi yanlis yazmislar ergelik yazmislar ercelik olmasi gereken YANI G YERINE C olucak.BU BENIM BASIMA SORUN CIKARTIRMI??[/quote]

Gecen gun benim de basima geldi bu. benim de adimi ve uyrugumu yanlis yazip gondermislerdi. Bir daha arayip, tekrar yollamalarini istedim. Cunku konsolostlukta buyuk ihtimalle sorun cikarirlar. Eger o imkansizsa bile, sana bir fax\'la o ismi yanlis yazdiklarini yazsinlar. Eger cok gecse..

erich07

Mesaj gönderen erich07 » Pzr Ağu 29, 2010 6:34 pm

[quote]baar tarafindan yazilan metin:
merhaba dostlar kabul belgem geldi fakat bana hitap ederken soyadimi yanlis yazmislar ergelik yazmislar ercelik olmasi gereken YANI G YERINE C olucak.BU BENIM BASIMA SORUN CIKARTIRMI??[/quote]

Gecen gun benim de basima geldi bu. benim de adimi ve uyrugumu yanlis yazip gondermislerdi. Bir daha arayip, tekrar yollamalarini istedim. Cunku konsolostlukta buyuk ihtimalle sorun cikarirlar. Eger o imkansizsa bile, sana bir fax\'la o ismi yanlis yazdiklarini yazsinlar. Eger cok gecse..[/quote]Bazi arkadaslara sordumda kesinlikle bi problem olmaz dediler .en iyisi aramak sormak nereyi aricam izmir icin