Giriş yapamayanların dikkatine
  • Şifremi unuttum özelliğini kullanarak yeni şifre talebinde bulunmalısınız.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tıklayıp, yeni şifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni şifre ile giriş yapın.
    • Yeni şifre belirlemek için giriş yaptıktan sonra buraya tıklayın
  • Mail adresi güncel olmadığı için maili alamayanlar bu başlık altında çözüme ulaşabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, şikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

Hangi vize türü?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Cevarsiyonal

Hangi vize türü?

Mesaj gönderen Cevarsiyonal » Cum Haz 11, 2021 8:59 am

Herkese merhabalar,

Almanyada dil eğitimi görmek istiyorum fakat şartlı kabulümün olduğu ruhr üniversitesi yaz sonuna kadar online. Ben de özel bir dil kursu ile yüz yüze eylül ayında C1e başlamayı düşünüyorum. Ruhr Üniversitesinin kursuna kayıt yaptırmayacağım bu yüzden. Sorum şu şekilde: Dil kursu vizesine mi başvurmam mı daha sağlıklı olur şartlı kabule mi?

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: Hangi vize türü?

Mesaj gönderen Alarech » Cum Haz 11, 2021 10:57 am

Cevarsiyonal yazdı:
Cum Haz 11, 2021 8:59 am
Herkese merhabalar,

Almanyada dil eğitimi görmek istiyorum fakat şartlı kabulümün olduğu ruhr üniversitesi yaz sonuna kadar online. Ben de özel bir dil kursu ile yüz yüze eylül ayında C1e başlamayı düşünüyorum. Ruhr Üniversitesinin kursuna kayıt yaptırmayacağım bu yüzden. Sorum şu şekilde: Dil kursu vizesine mi başvurmam mı daha sağlıklı olur şartlı kabule mi?
Şartlı kabul aldığın zaman zaten bünyesindeki dil kursunu bitirmek zorunda değilsin.(birkaç tanesi zorunlu kılıyordu galiba).Şartlı kabule başvurmalısın.