Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lisans için yaş şartı var mı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Demetttt

Lisans için yaş şartı var mı

Mesaj gönderen Demetttt » Prş May 13, 2021 10:45 pm

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Ben seneye Almanya’da lisans okumak istiyorum ancak yaşım 28. Üniversitelere kabul için yaş sınırı yok diye biliyorum ama vizede yaşı sıkıntı ederler mi ? Konuyla ilgili bilgisi ve tecrübesi olanlar cevap yazarlarsa çok memnun olurum 😊

Computer_Berkay

Re: Lisans için yaş şartı var mı

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Prş May 13, 2021 11:51 pm

Demetttt yazdı: Prş May 13, 2021 10:45 pm Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Ben seneye Almanya’da lisans okumak istiyorum ancak yaşım 28. Üniversitelere kabul için yaş sınırı yok diye biliyorum ama vizede yaşı sıkıntı ederler mi ? Konuyla ilgili bilgisi ve tecrübesi olanlar cevap yazarlarsa çok memnun olurum 😊
Evet vizede yaş biraz eksi olabiliyor maalesef özellikle lisans için :(
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Demetttt

Mesaj gönderen Demetttt » Cum May 14, 2021 12:40 am

hadi yaa 😔😔 üniversite kabul ettikten sonra neden sorun çıkarıyorlar ki 😬

Eren Wue

Mesaj gönderen Eren Wue » Cum May 14, 2021 12:45 am

Demetttt yazdı: Cum May 14, 2021 12:40 am hadi yaa 😔😔 üniversite kabul ettikten sonra neden sorun çıkarıyorlar ki 😬
Durumunu güzel açıklayabilirsen sorun olmaz inşallah güzelliğe odaklan ama diğer eksileri de göz önünde bulundur ona göre plan yapmalisin :) başarılar ;)

Eren Wue

Mesaj gönderen Eren Wue » Cum May 14, 2021 12:51 am

Demetttt yazdı: Cum May 14, 2021 12:40 am hadi yaa 😔😔 üniversite kabul ettikten sonra neden sorun çıkarıyorlar ki 😬
Mesela örneğin sadece bir fikirdir Almanca belgeniz yüksek olsun B1 üstü (dezavantajlarinizi telefi edebilir BELKI) sosyal aktiviteler yapın belgeleyin birden fazla kabul almak gibi gibi tekrar ediyorum böyledir demiyorum sadece iyi olur diye tahmin yürütüyorum daha iyi bilen arkadaşlar da yardımcı olur ;)

Demetttt

Mesaj gönderen Demetttt » Cum May 14, 2021 12:57 am

Anladım çok teşekkür ederim cevabınız için.